Home Nopietnāk Intars Rešetins intervijā nāk klajā ar negaidītu paziņojumu

Intars Rešetins intervijā nāk klajā ar negaidītu paziņojumu

0
facebook.com/intars.resetins
facebook.com/intars.resetins

 

Populārais Dailes teātra aktieris un režisors Intars Rešetins (38) intervijā žurnālam “Ieva” nācis klajā ar sava talanta cienītājiem pavisam negaidītām vēstīm.

“Šobrīd jau gandrīz esmu izlēmis, ka varētu likt punktu kā aktieris,” saka Intars, kurš jau aptuveni piecus gadus paralēli arī iestudē izrādes kā režisors. Viņš pieļauj, ka tieši tas ir iemesls, kādēļ citi režisori viņam vairs vietu savās izrādēs neredz. Situācija ir tik nopietna, ka Rešetins pat devies pie teātra direktora ar lūgumu sevi atlaist, ja reiz nav vajadzīgs. “Es nečīkstu, bet citi režisori mani vai nu vairs negrib, vai nespēj redzēt kā aktieri un neko nepiedāvā.

Zīmīgi, ka ar līdzīgām atziņām šonedēļ klajā nāca Roberta lomas atveidotājs seriālā “Viņas melo labāk” – Māris Bezmers, kurš arīdzan kļuvis par režisoru.

Šobrīd Intars divreiz mēnesī spēlē Jaunā Rīgas teātra izrādē “Cerību ezers” (režisors Vladislavs Nastavševs). Rešetins intervijā norāda, ka šī ir vienīgā loma, kas viņam kā aktierim sniedz pilnasinīgu gandarījumu.

Intars priecātos kā režisors strādāt savā “dzimtajā” Dailes teātrī, plāni viņam esot vairākiem gadiem uz priekšu.

Zīmīgi, ka pēdējos gados Intars uzplaucis gan kā kino aktieris (“Svingeri”, “Blēži”, dalība vairākos TV seriālos), gan raidījumu vadītājs – “Sapnis par Ameriku”, kas nu transformējies līdzīgā raidījumā par latviešiem Eiropā. Tāpat Intars vada pasākumus un ierunā filmas, seriālus un reklāmas.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.