Home Nopietnāk Ceturtdienas rītā saņemtas ārkārtīgi skumjas vēstis

Ceturtdienas rītā saņemtas ārkārtīgi skumjas vēstis

0

Aizvadītajā diennaktī ugunsgrēkos bojā gājuši divi, bet negadījumos uz ceļiem – viens cilvēks, liecina operatīvo dienestu apkopotā informācija.

Trešdien plkst. 16.10 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz kādu daudzdzīvokļu māju Rīgā, kur bija jūtams sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka vienā no dzīvokļiem deg bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens 0,1m2 platībā. Ugunsdzēsēji glābēji no piedūmotā dzīvokļa izglāba vienu cilvēku, kuru nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem. Plkst. 16.58 ugunsgrēks likvidēts.

Plkst. 16.15 saņemts izsaukums Olaines novadu, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg koka dzīvojamā māja 50m2 platībā. Veicot ugunsgrēka dzēšanas darbus ugunsdzēsēji glābēji atrada vienu bojāgājušu cilvēku. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 22.21.

Plkst. 21.58 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz dzīvojamo māju Rīgā, kur jūtams sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka ēkā deg mēbeles 5m2 platībā. No piedūmotās ēkas ugunsdzēsēji glābēji izglāba vienu cilvēku, kurš bija cietis un nodeva NMPD mediķiem. Ugunsgrēkā gāja bojā viens cilvēks. Plkst. 23.48 ugunsgrēks likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, kūdra, elektrības vadi, mēbeles, divas vieglās automašīnas, dzīvoklī dega grīda, saimniecības ēka, sodrēji ēkas dūmvadā un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 31.oktobra plkst. 6.30 līdz 1.novembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma 41 izsaukumu – 18 uz ugunsgrēku dzēšanu un 15 uz glābšanas darbiem, bet astoņi no izsaukumiem bija maldinājumi.

Tāpat aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 98 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši deviņi satiksmes dalībnieki; viens gājis bojā. Kopā ceļu satiksmes jomā sastādīti 302 administratīvo pārkāpumu protokoli, tajā skaitā 102 par ātruma pārsniegšanu un desmit par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā.

CSNg ar bojā gājušo:

31.10.2018. pulksten 19.28 Ādažu nov., a/c Rīga (Baltezers)-Igaunijas robeža (Ainaži), pie pagrieziena uz Lilastes staciju, notika ceļu satiksmes negadījums, kurā, kā liecina sākotnējā informācija, kāda automašīna ar spoguli aizķēra, bet divas aizmugurē braucošās mašīnas uzbrauca pagaidām nenoskaidrotam gājējam, kurš negadījuma vietā gāja bojā. Policija skaidro notikušā apstākļus.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.