Home Nopietnāk Uzpeld teju vai neticamas sakritības Valtera un Mārtiņa Freimaņa skarbajos likteņos

Uzpeld teju vai neticamas sakritības Valtera un Mārtiņa Freimaņa skarbajos likteņos

0

 

Izdevums “Kas jauns” jaunākajā numurā aplūko 2011. gadā mirušā Mārtiņa Freimaņa un nupat mūžībā izvadītā mūziķa, viņa drauga Valtera Frīdenberga, skarbos likteņus, kas daudzviet ir tik ļoti līdzīgi.

Abi uzauguši bez vecāku mīlestības, abu pirmos soļus mūzikā palīdzējušas spert vecmāmiņas, abi bijuši solisti grupā “Tumsa”, un vēl, un vēl.. Tomēr ir vēl kas kopīgs – abi nomira ļoti jauni, pašā spēku pilnbriedā, bet sasnieguši jau tik daudz, vēsta izdevums.

Abi aizgāja viņsaulē, vēl nesasnieguši 35 gadu vecumu. Freimanis nomira 33 gadu vecumā, 11 dienas pirms savas 34. dzimšanas dienas. Savukārt ar vēzi slimais Valters nomira 30 gadu vecumā, 9 dienas pirms 31. dzimšana dienas 26. oktobrī, kurā tika izvadīts. Tikai vēlāk atklājās, ka šoruden Valters bija plānojis apprecēt savu līgavu Kristīni, un kā viens no sākotnējiem variantiem bija tieši 26. oktobris.

Pēc Freimaņa nāves daudzi pamanīja, ka viņa dzīvē liktenīgi bijuši datumi ar septiņniekiem – mūziķis piedzimis 1977. gada 7. februārī, nedēļas septītajā dienā – svētdienā, un nomira 27. janvārī. Tagad, kad aizgājis Valters, arī viņam septiņnieki izrādījušies liktenīgi. Par to aizdomājies viņa kolēģis no “Tumsas” Kaspars Borodaško: “Valters nomira 17. oktobrī, septiņus gadus pēc Mārtiņa nāves, nospēlējis septiņus gadus grupā “Tumsa””. Kārtējā sakritība…

Tāpat tiek vēstīts, ka pēc Valtera nāves viņa mīļākajā krodziņā “Pieci Vilki” atgadījies mistisks notikums.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.