Home Nopietnāk Pēc Valtera nāves viņa iemīļotajā krodziņā risinājušies mistiski notikumi

Pēc Valtera nāves viņa iemīļotajā krodziņā risinājušies mistiski notikumi

0

 

Kā otrdien vēstīja izdevums “Kas jauns”, 17. oktobrī mūžībā aizgājušā mūziķa Valtera Frīdenberga iemīļotajā krodziņā “Pieci vilki” risinājušies dīvaini notikumi.

Stabu ielas krodziņa saimniece Ligita Vilks savulaik bijusi viena no valsts labākajām šautriņu metējām, tādēļ šo spēli ieviesa arī krodziņā. Ar to savulaik aizrāvies Mārtiņš Freimanis, kurš šautriņām pievērsa arī Valteru. Ik pirmdienu abi piedalījās šautriņu mešanas reitinga turnīros, turklāt Valteram izdevās ļoti labi, jo viņš lieliski rēķinājis galvā.

Pēc Mārtiņa nāves 2011. gadā turnīru vadīšanu uzņēmās tieši Valters. “Mums bija sarkana mapīte, kurā tika pierakstīti rezultāti. Viņa bija jau palietota, tādēļ Valčiņš vienu reizi atnesa melnu mapīti, kurai bija rokturītis. Es gan iebildu, ka tā ir melna, bet “Vilkos” viss ir sarkans. Taču Valča atbildēja: “Toties jauna!”” stāsta Ligita.

Kad sarkanā mapīte pavisam nolietojās, krodziņā sāka izmantot Valtera dāvāto. “Pirmdien mums bija kārtējais turnīrs, tā jaunais vadītājs nolika mapīti tai paredzētajā vietā. Mape bija ideālā stāvoklī… Otrdien Valča nomira, bet trešdien pamanīju, ka šai viņa dāvātajai mapītei ir noplīsis rokturis! Bet neviens to mapi nebija aizticis! Goda vārds! Nu re, tas nozīmē, ka Valča joprojām pieskata šautriņu turnīrus…” mīļi pasmaida Ligita.

Plašāk par sakritībām Valtera un Freimja likteņos lasiet jaunākajā “Kas jauns” numurā!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.