Home Nopietnāk Zemgalē noskaidrojies divu pazudušu vīriešu liktenis – noticis ļaunākais

Zemgalē noskaidrojies divu pazudušu vīriešu liktenis – noticis ļaunākais

0

 

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja darbinieki, pēc rūpīgi veiktās pirmstiesas izmeklēšanas divos uzsāktajos kriminālprocesos, sakarā ar divām savstarpēji nesaistītām slepkavībām, šā gada jūlijā un septembrī, Zemgales reģionā, aizturēja piecas aizdomās turētās personas. Abas noslepkavotās personas atradās policijas meklēšanā, kā bezvēsts pazudušās.

Šā gada jūlijā, pievakarē, Auces novadā, Aucē, pie dzelzceļa stacijas bija atrasts vīrieša līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm – vairākām durtām brūcēm. Saistībā ar notikušo nekavējoties uzsākts kriminālprocess, kura ietvaros tika veiktas procesuālās izmeklēšanas darbības un nozīmētas ekspertīzes. Turpinot izmeklēšanu, policija noskaidroja mirušās vīrieša identitāti un to, ka vīrietis jau vairākas nedēļas bija meklēts kā bezvēsts pazudušais. Veicot procesuālās izmeklēšanas darbības kriminālprocesā par slepkavību pastiprinošos apstākļos, policija nostiprināja pierādījumus un šā gada oktobrī aizturēja trīs aizdomās turētās personas, no kurām divas jau agrāk bijušas tiesātas. Tiesa trīs aizturētajiem vīriešiem piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.

Savukārt, šā gada oktobrī, Kriminālpolicijas biroja darbinieki uzsākuši kriminālprocesu par kāda vīrieša slepkavību Jelgavā. Vīrietis, jau kopš septembra sākuma bija izgājis no savas dzīvesvietas Jelgavā un nebija atgriezies. Pieteikums par viņa pazušanu policijā tika saņemts dažas dienas vēlāk. Pamatojoties uz saņemto informāciju, policijas darbinieki nekavējoši uzsāka bezvēsts pazudušā vīrieša meklēšanu. Veicot pirmstiesas izmeklēšanas darbības kriminālprocesā un nostiprinot pierādījumus, aizdomās par slepkavību aizturēja divas aizdomās turētās personas. Turpinot tālākās procesuālās darbības, Jelgavas novada Platones pagasta mežā tika atrastas pazudušā vīrieša mirstīgās atliekas. Tiesa abām personām piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu. Abas personas jau agrāk tiesātas par citu noziedzīgu nodarījumu izdarīšanu.

Pašlaik abos kriminālprocesos turpinās izmeklēšanas darbības, tāpēc izmeklēšanas interesēs plašāki komentāri pašlaik netiek sniegti.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.