Home Nopietnāk Smagā avārijā šorīt Latgalē vairāki upuri

Smagā avārijā šorīt Latgalē vairāki upuri

1

 

Piektdienas rītā smaga avārija notikusi uz ceļa Rēzekne – Daugavpils, kur divu auto frontālā sadursmē divi cilvēki gājuši bojā, liecina likumsargu un  “Instagram” kontā @dtp_latvia ievietotā informācija.

“Šodien, 26.oktobrī, plkst. 09.50, Valsts policija saņēma informāciju, ka Rēzeknes novada Ozolaines pagastā ir noticis smags ceļu satiksmes negadījums. Saistībā ar notikušo ir uzsākts kriminālprocess un tiek veiktas nepieciešamās izmeklēšanas darbības. Pēc pašlaik policijas rīcībā esošās informācijas, 1976.gadā dzimis vīrietis vadot a/m OPEL, pagaidām nenoskaidrotu iemeslu dēļ, iebrauca pretējā braukšanas joslā, kur izraisīja sadursmi ar a/m MITSUBISHI. No CSNg gūtajiem miesas bojājumiem notikuma vietā ir gājis bojā OPEL vadītājs un 1979.gadā dzimusi OPEL pasažiere, savukārt vēl divi OPEL pasažieri, nepilngadīga meitene un 1939.gadā dzimušais vīrietis, ar dažādām traumām tika nogādāti medicīnas iestādē. MITSUBISHI vadītājs – 1961.gadā dzimis vīrietis pēc mediķu apskates, no hospitalizācijas atteicās. Izmeklēšana turpinās”, vēsta likumsargi.

Aģentūras LETA rīcībā esošā neoficiālā informācija liecina, ka avārijā dzīvību zaudējis kādreizējais “Rēzeknes namsaimnieka” vadītājs Vjačeslavs Spičs un viņa sieva.

 

 

View this post on Instagram

 

Rēzekne-Daugavpils

A post shared by Sadursme (@dtp_latvia) on

1 COMMENT

  1. es arī šodien biju ceļā.Laiks slikts,lietus līst,redzamība slikta,bet ir taču tādi braucēji kas skrien…riskanti apdzen,jautājums-kāpēc?Taču apdraud sevi,citus satiksmes dalībniekus.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.