Home Nopietnāk Nepilngadīgais Liepājā sagādā nopietnas traumas mazam zēnam

Nepilngadīgais Liepājā sagādā nopietnas traumas mazam zēnam

0

 

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde ziņo par nopietnu negadījumu, kas piektdienas rītā noticis Liepājā.

 19.oktobrī plkst. 08:25 2001.gadā dzimis jaunietis vadīja mopēdu Aixam citys Liepājā, Ventas ielas krustojumā ar Kandavas ielu, nesagaidot luksofora  zaļo signālu, kas ļauj braukt taisni un pa labi, brauca taisni uz Uliha ielas pusi un uzbrauca virsū gājējam, 2009.gadā dzimušam zēnam, kurš šķērsoja Klaipēdas ielu pie regulējamas gājēju pārejas pie zaļā luksofora signāla. NMPD informē, ka cietušais ar dažādām traumām ir ievietots Liepājas RS, vēlāk  pārvests uz Rīgu.  Par šo gadījumu uzsākts kriminālprocess.

Policija arī šonedēļ turpina pastiprinātā režīmā patrulēt pie gājēju pārejām, lai novērstu šāda veida negadījumus.

Tāpat 19.oktobrī plkst.19:35 NMPD informē, ka Liepājā, Kr. Valdemāra un Jūrmalas ielas krustojumā 1987. gadā dzimusi sieviete, vadot tramvaju, strauji
nobremzēja, līdz ar to pasažiere un viņas divus gadus vecais dēls krita. Abi
cietušie nogādāti slimnīcā. Policija skaidro precīzus notikušā apstākļus.

20. oktobrī plkst.10:24 saņemta telefoniska informācija no iesniedzēja, kurš konstatējis, ka laika posmā no 19.oktobra līdz 20. oktobrim no Durbes novada Vecpils pagasta ir nozagts: atslēgu komplekts, gāzes balons, akumulatoru elektroinstrumenti. Uzsākts kriminālprocess.20. oktobrī plkst. 12:35 Liepājā, Ziemeļu ielā, veikalā sieviete pēc iepirkšanās konstatēja, ka viņai ir nozagts naudas maks, kurā atradās atlaižu kartes un skaidra nauda.

20.oktobrī plkst. 15:38 tika saņemta telefoniska informācija par to, ka Liepājā, Raiņa ielā, uz gājēju pārējas automašīnas Hyundai i20 vadītāja , 1955.gadā dzimusi sieviete,  uzbrauca 2004.gadā dzimušai jaunietei, kura brauca ar velosipēdu. Cietusī tika nogādāta slimnīcā, ārstēsies mājās.  Noformēts CSNg reģistrācijas protokols.

21. oktobrī  plkst. 04:57 vadītājs 1990. gadā dzimis vīrietis vadīja a/m Audi A6 Liepājā, pa Esperanto ielu, virzienā no Rīgas ielas uz Zemnieku ielas pusi,  būdams alkoholisko dzērienu iespaidā( 2,76 promiles), kā arī bez vadītāja apliecības. Persona aizturēta. Uzsākts kriminālprocess.

21.oktobrī plkst. 09:20 Aizputē, Cepļa ielā, aiz garāžu kooperatīva  tika konstatēts, ka pagaidām nenoskaidrotas personas vairākām siltumnīcām izsitušas stikla rūtis, dažām siltumnīcām pārrautas plēves, no dobēm izrauti dārzeņi. Materiālos zaudējumus noskaidro. Uzsākts kriminālprocess.

22. oktobrī plkst. 01:50 Liepājā, Brīvības un 1905. gada ielas krustojumā 2001. gadā dzimis jaunietis, būdams nepilngadīgs, atradās tādā reibumā stāvoklī, kas aizskar cilvēka cieņu. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.