Home Nopietnāk Tavs horoskops nedēļai: 22. – 28. oktobris

Tavs horoskops nedēļai: 22. – 28. oktobris

0

Oktobris rit uz otru pusi, vakari kļūst garāki un tumšāki, bet paši neviļus jau gaidām mīkstu, baltu un pūkainu sniega segu. Kamēr gaidām, ielūkosimies, ko šai nedēļai tev sola zvaigznes!

 

Auns

Iespējami negaidīti ienākumi. Šis laiks kopumā ir labvēlīgs tam, lai jūs parūpētos par savām finansēm, padarītu ienākumus lielākus, stabilākus. Labi draugi piedāvās savu palīdzību jūsu mērķu realizācijā. Neatsakieties! Atmetiet cilvēku dalīšanu labajos un sliktajos, parādiet, ka esat elastīgs un saprotošs. Panākumi nomāks visas šaubas, šis ir jūsu laiks.

Laimīgie skaitļi šonedēļ: 3, 91, 58, 6, 26

 

Vērsis

Ar savu entuziasmu un darba prieku rausiet līdzi arī pārējos. Tieciet galā ar tām lietām un problēmām, kuras protat atrisināt, bet neskaidrību gadījumā palīdzēs apkārtējie. Esiet pilnīgi godīgs pret sevi, kolēģiem, ģimeni. Šobrīd koncentrējieties uz savām lietām, bet sargieties no tiem, kas piedāvā ātru slavu un panākumus. Tik ātri nenotiek nekas. Jūsu izvēle ilgtermiņā sevi attaisnos.

Laimīgie skaitļi šonedēļ: 87, 50, 19, 26, 45

 

Dvīņi

Vienīgais iemesls, kāpēc neesat sasnieguši vēl lielākus augstumus – lietojiet vairāk dabīgā šarma. Viens ir tas, ko jūs sakāt, bet pavisam cits – kā. Iespējamas pēkšņas pārmaiņas radinieku, paziņu dzīvēs. Jutīsieties gatavi cīņai par savu mērķi – uz priekšu! Jūsu stratēģija šobrīd ir “patiesību vai neko” un jums ir vienalga, kas notiek ar tiem, ko tā skar.

Laimīgie skaitļi šonedēļ: 24, 14, 71, 68, 75

 

Vēzis

Šonedēļ lielākais izaicinājums būs atrast balansu starp jūsu privāto un sabiedrisko dzīvi. Vislabāk veiksies darbs grupā kopā ar tuviem kolēģiem vai draugiem. Kāds kolēģis var nebūt sajūsmā par jūsu spēcīgo tēlu, sajūtot apdraudējumu savām pozīcijām. Personiskajā dzīvē var nākties nodedzināt daudzus tiltus, kas nesīs īstermiņa augļus. Nonāksiet situācijā, kad kāds labprāt strādā jūsu labā. Izmantojiet to.

Laimīgie skaitļi šonedēļ: 28, 44, 32, 95, 68

 

Lauva

Jūsu emocionālā reakcija turpinās ietekmēt attiecību un finanšu jomas. Apvienojiet spēkus ar tiem, kuri ir jums līdzīgi – mīl izaicinājumus un gaida rezultātu. Neatraidiet, ja par jums cenšas parūpēties. Esiet droši – jūsu smagais darbs ir kā garantija, ka viss sasniegtais ir godīgi nopelnīts. Izrādiet pateicību tiem, kuri ir to pelnījuši visvairāk. Veiksies mīlas dzīvē – romantika saglabāsies, kamēr vien būsiet labā omā.

Laimīgie skaitļi šonedēļ: 58, 61, 83, 75, 57

 

Jaunava

Smelsieties enerģiju tur, kur to nemaz negaidījāt. Lai gan dažkārt pārņem vientulīga sajūta, šonedēļ sapratīsiet, ka aiz jums stāv daudzi atbalstītāji. Citi ieklausīsies, ja jūs runāsiet nopietni. Laiks ir nauda un pulkstenis tikšķ ātri. Izvairieties no pārpratumiem. Draugi un ģimene uzlabos jūsu noskaņojumu, kad vien veltīsiet viņiem savu laiku. Ar nelielu piepūli izdosies uzlabot savus dzīves apstākļus un ģimenes finanses.

Laimīgie skaitļi šonedēļ: 22, 61, 92, 66, 26

 

Svari

Nepieciešams sevi parādīt no profesionālākās un godīgākās puses. Baumošana un noslēpumi var jūs noņemt no trases visnepiemērotākajā brīdī, atstājot rūgtu pēcgaršu, tāpēc izvairieties no tā. Izmantojiet savas spējas iegūt ticamu informāciju, un plānojiet nākotni rūpīgi. Lai gan jums patīk rutīna un pierastas lietas, pēkšņi sapratīsiet, ka ar jauno un inovatīvo tomēr saprotaties kā cimds ar roku. Vēlme pēc sakārtotības un drošības ļaus ar apdomu gūt stabilus panākumus visās jomās.

Laimīgie skaitļi šonedēļ: 98, 72, 9, 93, 58

 

Skorpions

Jums jāpastāsta citiem, kā jūtaties. Emocijas dažkārt ir tik sakāpinātas, ka to grūti paveikt. Kad mākoņi izklīdīs, uz dažām lietām paskatīsieties no pavisam cita skatpunkta. Mēģiniet nedēļas sākumā neiztērēt pārāk daudz enerģijas, lai mazumiņš paliek arī nogalei. Kad atpūtīsieties fiziski un garīgi, pārliecība atgriezīsies. Gūstiet pozitīvas emocijas, plānojiet katru soli un viss izdosies!

Laimīgie skaitļi šonedēļ: 50, 91, 67, 38, 53

 

Strēlnieks

Jutīsiet, ka personiskā brīvība jūtami paplašinājusies. Jums nav jāuztraucas par citu uzvedību vai domām. Dodieties tieši garām vai pāri šķēršļiem, kas traucē ceļā uz panākumiem. Pēdējā mirklī jūs sasniegs kāds īpašs ielūgums. Esiet rūpīgi un atbildīgi, tad neizpaliks panākumi arī finansiālajā jomā. Ja jums nepieciešams papildu finansējums, ir īstais brīdis to lūgt.

Laimīgie skaitļi šonedēļ: 68, 92, 15, 27, 55

 

Mežāzis

Lai gan nomāks sentimentālas atmiņas, jums jātiek tām pāri. Koncentrējieties uz darba pienākumiem projektos, kas dos konkrētu labumu. Lai gan jums šķiet, ka pēdējā laikā lietas jau kļūst pārāk viegli prognozējamas, uzmanieties! Tieši šobrīd tās sāks mainīties. Ja kāds šķiet aizkaitināts, ļaujiet viņam “nolaist tvaiku”. Dažkārt dzīvē jādara tas, kas ir pareizi, lai gan krietni sarežģītāk. Tas palīdzēs līdzsvarot jūsu materiālo un emocionālo “bagāžu”.

Laimīgie skaitļi šonedēļ: 8, 44, 78, 40, 97

 

Ūdensvīrs

Laiks atmosties, atvērt plašāk acis un tvert savu lielo iespēju. Darbojieties kopā ar tiem, kuri jūs atbalsta, dariet to, ko protat vislabāk. Viena dziļa saruna var mainīt visu dzīvi. Pievērsiet uzmanību detaļām vairāk kā jebkad iepriekš. Šis ir laiks plaši atvērt logus un durvis, neapstājoties doties uz priekšu. Iespējams, kāds nepatīkams pienākums vairs ilgāk nevar gaidīt. Šis ir rīcības, ne atlikšanas brīdis.  

Laimīgie skaitļi šonedēļ: 71, 3, 67, 52, 24

 

Zivis

Pašiem vēl nesaprotamu iemeslu dēļ varat sajust tādu kā nemieru. Ja jums ir bažas par savu veselību, problēmas ir jārisina. Par laimi, jūs esat kompānijā ar cilvēkiem, kuri pasauli tver līdzīgi. Izmantojiet savu lielisko humora izjūtu. Vadību šonedēļ ļaujiet uzņemties kādam citam. Mīlestība, veselība un piepildījums ir labākās lietas dzīvē, pārējās ir tikai piedevas. Kādā situācijā jūs glābs vienīgi objektīvs skats uz notiekošo.

Laimīgie skaitļi šonedēļ: 74, 38, 77, 39, 7

 

Lai šonedēļ izdodas viss iecerētais!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.