Home Nopietnāk Valtera nāve: Grupas “Tumsa” dibinātājs nāk klajā ar paziņojumu

Valtera nāve: Grupas “Tumsa” dibinātājs nāk klajā ar paziņojumu

2

 

Septiņarpus gadu laikā zaudējuši jau otro solistu… Grupas “Tumsa” dibinātājs Jānis Daugalis portālam Skaties.lv atzinis, ka līdz ar Valtera Frīdenberga nāvi grupas aktīvā darbība ir noslēgusies.

Kā zināms, Valters par grupas solistu kļuva 2011. gadā, dažus mēnešus pēc drauga Mārtiņa Freimaņa došanās mūžībā.

”Es neesmu konsultējies ne ar vienu no pārējiem ansambļa dalībniekiem, bet es kā grupas dibinātājs saku, ka tas ir beidzies. Katrā gadījumā zem šāda nosaukuma mēs varbūt uzstāsimies kaut kad kaut kur, ja kādam tas viss būs vajadzīgs, bet “Tumsas” aktīvā darbība ir beigusies,” viņš stāsta. Vai plānoti Valtera piemiņas koncerti – šādu iespēju Daugalis nākotnē neizslēdz.

Pēc viņa domām, ”Tumsas” faniem Valters paliks atmiņā ar visu savu būtību, lielisko humora izjūtu un spēju nezaudēt cerību, par spīti grūtībām, raksta Skaties.lv.

”Manuprāt, viņš ir pozitīvākais cilvēks, kādu esmu pazinis,” norāda Daugalis. ”Kā par Freimi es nerunāju pagātnē, tā arī par Valteru nerunāju pagātnē. Es viņu mīlu joprojām.”

2 COMMENTS

  1. Jums savu grupu vajadzéja nosaukt GAISMA nevis Tumsa,jo tumsas valdnieks ir sátans(velns) – tá nu tas ir,gribiet atzít vai né, bet notiekosais uz to spilgti noráda. Man loti zél par Mártinu un Valteru! Lasi Dievs apzélo vinu dvéseles!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.