Home Nopietnāk Elita Mīlgrāve publisko vienu no pēdējiem video, kuros iemūžināts Valters

Elita Mīlgrāve publisko vienu no pēdējiem video, kuros iemūžināts Valters

0

 

Jau vēstīts par trešdienas skumjo ziņu – 17. oktobrī, tikai deviņas dienas pirms savas 31. dzimšanas dienas, miris mūziķis un TV seja Valters Frīdenbergs, kurš ilgstoši cīnījās ar smagu slimību – vēzi.

Mūzikas izdevniecības “Micrec” vadītāja Elita Mīlgrāve publiskojusi nesen uzņemtu video no koncertuzveduma “Mans draugs Mārtiņš Freimanis” mēģinājuma Dzintaros, kur Valters kopā ar biedriem no “Putnu Balles” izpildīja slaveno kompozīciju “Spārni un vējš”.

“Vēl nesen Dzintaros priecājāmies par optimismu un lielisko sniegumu no Valtera (šeit nejauši piefiksēts mēģinājums).. zāle tavu uzstāšanos atbalstīja ceļoties kājās. Visiem likās, ka tu esi atgriezies! Runājām, ka dziedāsi Freimaņa tūrē Ķīpsalas koncertā un Aizputē… Bet izrādās, tas ir bijis atvadu sveiciens un pateicība visiem, kas ticēja labam iznākumam, kas ziedoja un sūtīja labas domas.. tu esi aizlidojis un tagad kopā ar Freimi dziedāsi tur.. un tavs “war is not over” tagad skanēs savādāk… visdziļākā līdzjūtība tuviniekiem un draugiem! Turies Kārli Būmeisters! Un Anete Kalniņa un Putnu balle.. viens no putniem ir aizlidojis aiz mākoņiem.. skumja diena  🙁 ”

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.