Home Nopietnāk “Mani nodeva savējie”. Kivičs pilnīgi atklāti par to, kas notika vēlēšanās un...

“Mani nodeva savējie”. Kivičs pilnīgi atklāti par to, kas notika vēlēšanās un pēc tām

0

 

Populārais mūziķis un partijas KPV LV Saeimas deputāta kandidāts Andris Kivičs, kuru vēlēšanās svītroja tūkstošiem partijas atbalstītāju, pēc tām ir emocionāli iztukšots un ieslīdzis pārdomās par nākotni, vēsta izdevums “Privātā dzīve”.

Andrim neveiksme Saeimas vēlēšanās bijusi emocionāli tik smaga, ka nākamajā dienā ap plkst. 11 nonācis slimnīcā ar arteriālo hipertensiju – asinsspiediens bijis ļoti augsts. Sašpricēts un nogulējis līdz vakaram, tādēļ nokavējot labdarības koncertu Eduarda Veidenbauma muzeja atbalstam. Andris ir sarūgtināts, jo nu tiek pasniegts kā uzmetējs, lai gan patiesībā nekad neatsakoties uzstāties labdarības pasākumos.

Tāpat mūziķi ļoti sarūgtina fakts, ka paša partijas atbalstītāji tūkstošiem reižu svītrojuši viņu. Uzreiz pēc vēlēšanām nav atbildējis uz telefona zvaniem un arī soctīklos parādījies reti, jo vēlējies atgūties no negāciju viļņa un priekšvēlēšanu ārprāta, kas gāzies pār nepieredzējušā politikas debitanta galvu.

Lai gan nav ievēlēts Saeimā, Andris no partijas izstāties šobrīd neplāno. Savu nākotni viņš saista ar atgriešanos TV, lai gan iepriekšējā formātā tas nebūs iespējams – “Rīga TV24” raidījums “Rampas ugunis”, kuru gadiem ilgi Andris vadīja, ir likvidēts.

Plašāk lasiet jaunākajā “Privātās dzīves” izdevumā!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.