Home Nopietnāk Šorīt Daugavpilī notikusi ļoti smaga avārija – FOTO

Šorīt Daugavpilī notikusi ļoti smaga avārija – FOTO

0

 

Ceturtdienas rītā Daugavpilī, 18. novembra ielā, notikusi smaga sadursme. Attēlos redzams, ka automašīnas VW Jetta priekšējā daļa ir pilnībā sadragāta, tostarp virsbūve pamatīgi iespiesta arī vadītāja vietā.

Auto sadūries ar tramvaju, vēsta Daugavpils portāls grani.lv. Brīnumainā kārtā 1989. gadā dzimušajam VW vadītājam nav ne skrambas. Nav cietuši arī tramvaja pasažieri. Notikuma vietā izveidojies sastrēgums divu kilometru garumā.

“Šodien, ap plkst. 7.36, Daugavpilī 18. novembra ielā ir notikusi automašīnas VW sadursme ar tramvaju. Pēc pašlaik pieejamās informācijas, VW vadītājs, bija braucis pa 18. novembra ielu pilsētas centra virzienā, tieši aiz tajā pašā virzienā braucoša tramvaja. Vietā, kur tramvajs nobrauc lejā, savukārt auto vadītājiem ir jāveic kreisais pagrieziens, VW vadītājs nepārliecinājās par kustības drošību, nepalaida pretim braucošo tramvaju (kas brauca no pilsētas centra puses). Sadursmes rezultātā neviena persona nav fiziski cietusi.” pastāstīja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes pārstāve Ksenija Belova.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.