Home Nopietnāk Izskan versijas, kādēļ notika letālā avārija Kleistu ielā

Izskan versijas, kādēļ notika letālā avārija Kleistu ielā

0

 

Jau vēstīts par traģisko otrdienu uz Latvijas ceļiem, kad traģiskās avārijas bojā gājuši trīs cilvēki, bet kopš pagājušās piektdienas – jau deviņi. LNT “Degpunktā” plašāk stāsta par traģēdiju, kas otrdienas pēcpusdienā risinājās Rīgā, Kleistu ielā.

Tur kāds “Ford” markas auto stūrētājs pagaidām nenoskaidrotu iemeslu dēļ iebraucis pretējā joslā, kur sadūries ar kravas automašīnu, kas veda kokmateriālus. “Viss notika kā filmās rāda. Es mierīgi braucu aiz kravas mašīnas un tad pēkšņi skatos, viņš viņu sadragā!” stāsta aculiecinieks Vitālijs.

Tikmēr kravas auto šoferis norāda, ka “Ford” braucis no Bolderājas puses un iebraucis viņa joslā. Trieciens bija tik stiprs, ka “Ford” dzinējs izrauts no auto un piezemējies dažus metrus tālāk. Nopietni sadragāts arī kravas auto, kura šoferis gan nav cietis. Viņš nekavējoties steidzās palīgā “Ford” stūrētājam, tāpat piestājušas garāmbraucošās automašīnas. Tomēr cietušais bija iespiests un pulss nebija jūtams.

“Tur cilvēks uzreiz nomira. Paši redzējāt, cik spēcīgs bija trieciens,” saka Vasīlijs. Izskan versijas, ka “Ford” šofera uzmanību novērsis telefons vai radušās kādas veselības problēmas. Negadījuma vietā atļauties ātrums ir 70 kilometri stundā, aculiecinieki norāda, ka avārijā iesaistītie to nepārkāpa. Uzsākts kriminālprocess.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.