Home Nopietnāk Īrijā noslīkušie trīs Latvijas makšķernieki: Vietējie un policija pauž neizpratni

Īrijā noslīkušie trīs Latvijas makšķernieki: Vietējie un policija pauž neizpratni

0

 

Autopsijas rezultāti liecina, ka trīs Kerijas piekrastē Īrijā svētdien bojā gājušo Latvijas valstspiederīgo nāves iemesls ir noslīkšana, ziņo baltic-ireland.ie, atsaucoties uz breakingnews.ie.

Traģiskā negadījuma izmeklēšana joprojām turpinās un tiek gaidīti toksikoloģisko un citu testu rezultāti, taču nekas neliecina, ka nāves iemesls varētu būt cits nekā noslīkšana.

Bojātā laiva un tās motors, kā arī atlūzas ir izceltas no jūras un nodotas Jūras negadījumu izmeklēšanas padomes speciālistiem.

Īru likumsargi uzskata, ka šis ir traģisks nelaimes gadījums un bojā gājušo ķermeņi ūdenī atradušies vairākas stundas. Ūdens temperatūra pēc karstās vasaras joprojām nav bijusi ļoti zema – vietējie joprojām jūrā peldas.

Gan likumsargi, gan vietējie iedzīvotāji pauž neizpratni par to, kā apgāztā laiva līcī varēja nepamanīta atrasties vairākas stundas, pirms to ieraudzīja kāds vietējais.

Jaunākais no vīriešiem, 30 gadus vecais Jurijs bija pavisam nesen apprecējies un ģimene izlēmusi viņu apbedīt Latvijā. Bojā gājušā Anatolija (57) trīs dēli arī dzīvo Īrijā, bet sieva Latvijā, un viņa mirstīgās atliekas piektdien tiks kremētas Korkā, bet pēc tam pelni apbedīti dzimtenē. Savukārt bez 38 gadus vecā Valērija gādības ir palikusi ne vien sieva, bet arī mazs bērns, par viņa apbedīšanu lēmums vēl nav pieņemts.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.