Home Nopietnāk Īrijas mediji: Negadījumā dzīvības zaudējuši trīs latvieši

Īrijas mediji: Negadījumā dzīvības zaudējuši trīs latvieši

0

Svētdien Īrijā, netālu no Kerry krastiem, notikusi traģiska nelaime, kas izdzēsusi trīs latviešu dzīvības, atsaucoties uz Īrijas medijiem vēsta baltic-ireland.ie

Apgāžoties piepūšamajai motorlaivai, okeānā noslīkuši trīs makšķernieki. Mediji ziņo, ka visi trīs bijuši latvieši, kas dzīvoja Killarnijā. Saskaņā ar Gardas (Īrijas policija) pārstāvja teikto, divi no viņiem bija apmēram 30 gadu vecumā, bet trešais – tuvu 50.

Vīrieši tika redzēti atstājam Kūnanu apmēram pusdienlaikā, bet trauksmi ap pulksten 18 sacēla kāds vietējais iedzīvotājs, kurš pamanīja apgāzušos laivu. Īrijas Krasta apsardzes Jūras glābšanas centrs uzsāka glābšanas operāciju, tika iesaistīta krasta apsardzes meklēšanas un glābšanas vienība, kā arī vietējais niršanas klubs un helikopters.

Īsi pirms pulksten 19 tika atrasts un no jūras izcelts viena vīrieša ķermenis, kas pēc tam nogādāts Kerry General Hospital. Nedaudz vēlāk tika atrasti pārējie divi ķermeņi. Visiem trīs makšķerniekiem mugurā bijušas glābšanas vestes.

Glābēji uzskata, ka viens no bojā gājušajiem vīriešiem bija mēģinājis izkļūt krastā, viņa ķermenis tika atrasts pavisam netālu no aizsargāta līča Iveragh pussalas ziemeļos.

Vietējie stāsta, ka svētdienas pēcpusdienā apstākļi okeānā bijuši diezgan nemierīgi, pūtis spēcīgs ziemeļrietumu vējš un bijuši pamatīgi viļņi. Makšķernieku izmantotā laiva bijusi maza un nepiemērota šādiem apstākļiem.

Trīs bojā gājušie draugi bija labi zināmi vietējiem. Viņi bieži vien svētdienu rītos ieradās, lai dotos okeānā un makšķerētu, bet laiva vienmēr tika atstāta glabāšanā pie vietējiem.

Traģēdijas iemeslu izmeklēšanu ir uzsākusi Jūras negadījumu izmeklēšanas padome un Garda. Paredzams, ka pirmdien tiks veikta bojā gājušo pēcnāves ekspertīze vēsta portāls.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.