Home Nopietnāk Brīdina par laiku vakarā un naktī

Brīdina par laiku vakarā un naktī

0

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par laiku sestdienas vakarā un naktī uz svētdienu.

29.09.2018. vēlu vakarā piekrastes rajonos dienvidrietumu, rietumu vējš pastiprināsies brāzmās līdz 15-18 m/s, bet 29.09-30.09.2018. nakts otrajā pusē vējš pastiprināsies brāzmās pat līdz 20-21 m/s.

Brīvdienās, ciklonam aizvirzoties, no dienvidiem pastiprināsies augsta spiediena atzara ietekme, kā rezultātā sestdien vējš pierims, bet svētdien no jauna pastiprināsies dienvidrietumu, rietumu vējš, vietām brāzmās sasniedzot līdz 20 m/s. Dienā gaiss iesils līdz +9…+14, bet naktī termometra stabiņš noslīdēs līdz +4…+9 grādiem, vietām ziemeļu rajonos līdz pat +2…+4 grādiem, lokāli zāles virskārtā iespējamas arī salnas.

Nākamā nedēļā gaidāmi nepastāvīgi laika apstākļi – laika apstākļus noteiks vairāki cikloni starp kuriem īslaicīgi pastiprināsies augsta spiediena atzari, līdz ar to Latviju nedēļas gaitā šķērsos vairākas nokrišņu zonas, kā arī atkal gaidāma vēja pastiprināšanās – no nedēļas vidus vējš teritorijas lielākajā daļā brāzmās sasniegs 15-18 m/s, atsevišķās dienās piekrastē līdz 23 m/s. Naktīs lielākoties gaiss atdzisīs līdz +4…+10 grādiem, bet dienas laikā lielākoties iesils līdz +9…+14 grādiem, tikai saulainākas dienās vēl par kādu grādu vairāk.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.