Home Nopietnāk Vai tiešām “X-faktora” žūrija ņirgājas par dalībniekiem? Sējāns skaidrojas

Vai tiešām “X-faktora” žūrija ņirgājas par dalībniekiem? Sējāns skaidrojas

6

 

Populārā TV šova “X-faktors” otrajā sezonā skatītāji aizvien biežāk pamana un publiski norāda uz žūrijas uzvedību, kas robežojas ar ņirgāšanos, vēsta izdevums “Privātā dzīve”.

Komentārs lūgts diviem atlases dalībniekiem. Piemēram, Megija Daktere jūtas atstumta izskata dēļ, jo no Aijas Auškāpas izdzirdējusi vārdus, ka nekad nebūšot superstārs. Apaļīgā meitene uz skatuves knapi valdījās, bet aizkulises izplūda asarās draugu apkampienos. Viņa norāda, ka balss materiāls viņai ir, bet šova veidotāji uzspieduši dziedāt dziesmu, ka domāta duetam – meitene piekususi. Viņa apaļīgiem cilvēkiem iesaka uz šovu neiet, jo tad vismaz tur nebūšot, par ko ņirgāties.

Viņai patīkot, kā situāciju komentējis modes mākslinieks Gints Bude – apaļīgā meitene esot pareizi sapratusi, visur vajadzīgas supermodeles. Apalītes tiek pieņemtas, jo tādas tīkot daudziem vīriešiem, bet resnam puisim vispār nebūtu variantu tikt kadrā, norāda Bude.

Tāpat plaši tika apspriesta žūrijas dalībnieka Reiņa Sējāna ākstīšanās gulbenieša Laura Neilanda priekšnesuma laikā. Atraktīvais puisis, kuram tīk šlāgeri, izpildīja kādu grupas “Forte” dziesmu, kuras laikā Sējāns sāka demonstratīvi izpildīt deju kustības, radot aktīva fana iespaidu. Tāpat rīkojās arī skatītāji. “Ou, jē – tu redzi, kas te vispār notiek! Ou, vecīt, kā mes te laižam!” sauca Reinis, pēc tam komentārā paziņojot, ka bez šāda šlāgera mierīgi varētu iztikt.

“Sapratu šova būtību, man ar to pietika. Otrreiz vairs nepiedalītos”, situāciju “Privātajai” komentē Lauris, kurš gan nevēloties sacelt vēl lielāku traci.

Bet kas sakāms pašam Sējānam? “Ja tā izskatījās kā ņirgāšanās, tas ir stulbi. Es to uztvēru kā mazu, eksotisku atpūtu no konkursa, kurā mums patiešām nopietni jāiedziļinās katrā dalībniekā,” saka Sējāns. Viņš saprot, ka šlāgera mīļotāji to varbūt uztvēruši sāpīgi, bet Laurim vietu šovā nav redzējis. Tāpat Reinis noliedz, ka žūrijai iedalītas labo un slikto lomas – katrs rīkojoties pēc savas saprašanas. “ gan sēžu “X-faktora” negantā producenta Saimona Kauela krēslā, un kaut kāda enerģija, iespējams, nāk arī no viņa,” saka Reinis.

6 COMMENTS

  1. Jā,diemžēl Sējāna kungs tiešām jūtas pārāks,nu tas ir sāpīgi to redzēt.,visu laiku domāju,ka viņš ir augsta intelekta cilvēks ar lielām talanta spējām,bet tagad man nedribas neko dzirdēt no viņa,nekas nav sliktāks par augstprātību.un vēl gribu piebilst,Jūs visi pelnat ne mazu naudu,par šiem cilvēkiem kuri nāk ar tīru sirdi,tad lūdezu izturaties ar cieņu,tāpat izpildījuma laikā Jūs savā starpā sarunājaties un iekšēji sminat.Man nav nekāds sakars ar šiem cilvēkiem,bet vienu gan saprotu,netaisiet tādus X faktorus,jo paši neesat līdz tam nobrieduši,kā izrādās'”diletanti””vien esat,jo pirms ļāvāt kāpt uz skatuves,Jūs visus viņus dzirdējāt,piekritāt,ka uzstājas visas Latvijas priekšā.Kā jūstos Busuļa kungs,ja par viņa brāli smietos vai kāq citādi,vislabākais šajā šovā tieši BIJA Busuļa kungs,vismaz nejutu to klajo izsmiešanu.

  2. diemžēl,SĒJĀNA,augstrpātība bija nepārpotama,Gribas pateikt,Jūs taču labu naudu nopelnat par šo “X”fak….,kāpēc tad tāda apņirgšana.cilvēki ar sirdi,bet Jūs smīnu,pirms šie cilv’;eki uznāca uz skatuves,jūs taču viņus noklausījāties,un vēl ko gribu teikt,varbūt varat izpildījuma laikā nesarunāties un nesmīkņāt,tas tiešām acīm redzami,tāpat piesauciet Jūs saucamie eksperi,stilistu,lai cilvēki nesustoe nēerti Jūsu vietā,tā kā pašiem ļoti daudz jāmācās,bet pagaidām Ju,ms var piedēvēt tyikai “diletantiņu štatusu,lai nu kā ,bet Busuļa kungs ,bija korekts,likā,ka ir neerti par Šuperspaideru-Sējānu…..

  3. Ar katru raidījumu pretīgāk paliek skatīties uz šo dalībniekus izsmejošo žūriju. Kā viņi justos tādas žūrijas priekšā?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.