Home Nopietnāk Bezvēsts.lv brīvprātīgie Daugavas dzelmē uzgājuši satraucošu atradumu

Bezvēsts.lv brīvprātīgie Daugavas dzelmē uzgājuši satraucošu atradumu

0

 

Piektdien jau vēstījām, ka Bezvēsts.lv brīvprātīgie meklēšanas treniņa laikā Daugavā uzgājuši kādu atradumu. Sestdien organizācijas dalībnieki izplatījuši videomateriālu, kurā beidzot redzams, kāds tad īsti šis atradums izskatās.

“Ceturtdien, 20. septembrī treniņš uz Daugavas atnesa interesantus atradumus… Bezvēsts.lv aktīvi trenējas uz ūdens meklēt noslīkušus cilvēkus. Jābūt ļoti uzmanīgiem, ja atrodat kaut ko nezināmu vai apšaubāmu ūdenī. Labāk tomēr izsaukt policiju,” norāda Bezvēsts.lv

Video redzams, ka no Daugavas meklētāji izvelk plēvē ietītu vīstokli ar tam piesietu smagumu, kas pamanīts zemūdens sonora ekrānā. Viņi dodas krastā, lai interesanto un vienlaikus biedējošo atradumu izpētītu. Kas gan tur iekšā?

Krastā izrādās, ka bažas un piesardzība nebija bez pamata. Tiek nolemts vispirms aplūkot saturu un tad ziņot likumsargiem. Iekšā atrodas liela naudas summa, šaujamais, mobilais tālrunis, tomēr, aplūkojot visu tuvāk, izrādās, ka banknotes nav īstas un arī ierocis nevienam lielu ļaunumu nodarīt nevarētu. Visticamāk, kāds vienkārši vēlējies pajokot.

Tomēr ņemiet vērā, ka šādu atradumu gadījumā labāk patiešām ziņot policijai!

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.