Home Nopietnāk Gaismā nākusi jauna informācija par letālo avāriju uz Tīnūžu-Kokneses šosejas

Gaismā nākusi jauna informācija par letālo avāriju uz Tīnūžu-Kokneses šosejas

0

 

Jau vēstīts par nelaimi, kas sestdien notikusi uz bēdīgi slavenās Tīnūžu-Kokneses šosejas, kur bojā gājis kāds 45 gadus vecs motociklists. LNT “Degpunktā” atklāj jaunu informāciju par traģēdijas apstākļiem.

Traģēdija risinājusies kādā īpaši nejaukā līkumā, kur motocikla vadītājs un pasažiere ietriekušies ceļa nomalē esošajās barjerās.

Apkārtējie redzējuši, ka motociklisti braukuši kolonnā, 15. septembra ”Pokera brauciena” ietvaros, kuru rīko Latvijas Motoklubu asociācija. Brauciena nolikumā minēts, ka dalībniekiem jāceļo no vienas vietas līdz otrai, lai savāktu dažādas “kārtis”, kuras izsniedz kontrolpunktos. Braucienā uzvar motobraucējs, kurš savācis stiprāko “kāršu” kombināciju. Jo vairāk kontrolpunktus dalībnieks apmeklē, jo lielāka iespēja savākt labākas “kārtis”. “Reizēm, kad viņi brauc, ir jābrīnās,” par novēroto braukšanas manieri stāsta tuvējo māju iedzīvotāja.

Asociācijas vadītājs Aivars Freimanis, plašāk pazīstams ar pseidonīmu Frīdis, šo faktu apstiprināt nevar. Viņš saka, ka informāciju par sacensību dalībniekiem klubs nesaglabā, tāpēc nav iespējams noteikt, vai vīrietis un viņa pasažiere patiešām piedalījies pokera braucienā. Plašāk skatieties sižetā!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.