Home Nopietnāk Lielbritānijas vecākais cilvēks atklāj ilgās dzīves noslēpumu

Lielbritānijas vecākais cilvēks atklāj ilgās dzīves noslēpumu

0
SWNS
SWNS

 

Par Lielbritānijas vecāko cilvēku pagājušajā mēnesī kļuvusi Greisa Džonsa, kura dzimusi 1906. gada 16. septembrī, Liverpūlē. 112 gadus vecā kundze britu medijiem atklāj ilgās dzīves noslēpumu.

Viņai jau kopš 50. dzimšanas dienas – proti, jau 62 gadus – ir kāds ikvakara rituāls. Džonsas kundze nedodas gulēt, pirms nav izdzērusi savu viskija malku. “Es nekad nelaižu garām savu vakara glāzi,” saka sirmgalve, kura piedzīvojusi 26 britu premjerus un abus Pasaules karus. Viņa norāda, ka malks viskija ik vakaru viņai nekaitē, tieši otrādi – pat palīdz. “”Mans ārsts saka, lai turos pie viskija, tas ir labs manai sirdij,” saka Greisa. “Es vēl joprojām jūtos tā, it kā man būtu 60.”

SWNS
SWNS

Greisas ilgā mūža labākās atmiņas ir 1933. gadā notikušās kāzas ar vīru Leonardu. Abi laulībā nodzīvoja 53 gadus, pirms viņš nomira 1986. gadā, 79 gadu vecumā. Pāra nu jau 80 gadus vecā meita Deirdre stāsta, ka viņas māte ir neparasta. Viņa aizvien ļoti rūpējas par izskatu un vienmēr cenšas izskatīties perfekti.

Greisa aizvien mazliet lasa un skatās TV, bet labos laika apstākļos mēdz iziet no mājas un nedaudz iepirkties. Savā 112. dzimšanas dienā viņa pat saņēmusi kartīti no pašas karalienes Elizabetes II.

SWNS
SWNS
SWNS
SWNS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.