Home Nopietnāk Lielbritānijā mirusi mīļā mamma un omīte; ģimene lūdz līdzcilvēku palīdzību

Lielbritānijā mirusi mīļā mamma un omīte; ģimene lūdz līdzcilvēku palīdzību

0

 

68 gadus vecā Irina vienmēr bijusi atbalsts saviem bērniem, īpaši pēdējos pāris gadus savas meitas ģimenei, kura nesen bija devusies darba gaitās uz Lielbritāniju. Diemžēl notikusi nelaime un tiek lūgta sabiedrības palīdzība, vēsta Ziedot.lv

Irina regulāri brauca ciemos un palīdzēja pieskatīt 2 un 3 gadus vecos mazbērnus. Šī gada jūnijā, ciemošanās laikā pie meitas, Irinai parādījās veselības problēmas. Viņa nekavējoties devās pie ārsta, kur atklājās negaidītais – Irinai tika konstatēs aizkuņģa dziedzera vēzis. Prognozes bija ļoti sliktas. Meita Svetlana vēlējās rūpēties par mammu pati un maksimāli būt kopā ar viņu, tādēļ Irina palika Lielbritānijā. 3. septembrī Irinas dzīvība izdzisa.

“Es to sev nepiedotu, ja mammu neatvestu apbedīšanai Latvijā dzimtas kapos Kabiles pusē, līdzās mūsu brālim un vecmāmiņai”, stāsta Svetlana un lūdz līdzcilvēku palīdzību. Repatriācijas izmaksas no Lielbritānijas uz Latviju ir ļoti lielas. Daļu summas ģimene apmaksās paši, bet 1000 eiro apmērā lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Svetlanai pārvest mammu apbedīšanai Latvijā. To iespējams paveikt ŠEIT!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.