Home Nopietnāk Pasēdēšana Krāslavas pusē beidzas ar nāvi

Pasēdēšana Krāslavas pusē beidzas ar nāvi

0

 

Aizvadītajā trešdienā, smagu miesas bojājumu rezultātā, Krāslavas novada Ūdrīšu pagastā,  gāja bojā vīrietis, vēsta Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde.

12.septembrī ap plkst.21:13 vienā no Kazanovas ciemata dzīvokļiem, kopīgas alkohola lietošanas rezultātā starp diviem vīriešiem izcēlās konflikts. Konflikta laikā,  viens no strīda dalībniekiem, vienu reizi iedūris ar nazi kājā otram vīrietim. Kad notikuma vietā ieradās Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde, 1979.gadā dzimis vīrietis jau bija miris.

Uz aizdomu pamata par smagu miesas bojājumu izdarīšanu, kas izraisīja cietušā nāvi, tika aizturēts 1975.gadā dzimis vīrietis. Aizturētajam tika piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu.

Par notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 125.panta trešās daļas – par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku no trim līdz 15 gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.