Home Nopietnāk Brīdina par naktī gaidāmo laiku

Brīdina par naktī gaidāmo laiku

0

 

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par naktī uz trešdienu gaidāmo laiku.

11.-12.09.2018. nakts pirmajā pusē dienvidu, dienvidrietumu vējš piekrastes teritorijās pastiprināsies brāzmās līdz 20-21 m/s.

Tāpat jāņm vērā, ka 11.09.2018. Latvijas centrālajos rajonos, tajā skaitā Rīgā, mežos ir gaidāma ļoti augsta ugunsbīstamība.

Otrdien Latvijai no rietumiem pietuvosies plašs ciklons, kas nedēļas vidū teritorijā ienesīs vairākas nokrišņu zonas, līdz ar to daudzviet gaidāms lietus. Vējam iegriežoties no rietumu puses, teritorijā ieplūdīs vēsākas gaisa masas, kā rezultātā dienā gaisa temperatūra par dažiem grādiem pazemināsies, savukārt naktī gaiss atdzisīs lielākoties līdz +10…+15 grādiem. Ciklona dienvidu malai virzoties pāri Latvijai, ievērojami pastiprināsies vējš – rietumu puses vēja brāzmas daudzviet sasniegs 15-18 m/s, bet vietām piekrastē pat 20-21 m/s.

Darba nedēļas beigās virs Latvijas pastiprināsies augsta spiediena atzars, kā rezultātā nokrišņi mitēsies un vējš pierims. Debesīm skaidrojoties naktis gaidāmas aukstas – vietām temperatūra pazemināsies līdz +5…+7 grādiem. Bet jau nedēļas nogalē atkal, pastiprinoties ciklona ietekmei, daudzviet ir gaidāms lietus un mākoņains laiks.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.