Home Nopietnāk Nedēļas horoskops: 10.-16. septembris

Nedēļas horoskops: 10.-16. septembris

0
pexels.com/@kmerriman
pexels.com/@kmerriman

Rudens sāk kļūt aizvien manāmāks, kaut arī daba mūs palutinājusi ar skaistu septembra sākumu. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas – ko tās sola tieši tev turpmākajā nedēļā?

 

Auns

Lielākais iemesls priekam (vismaz sievietēm Auniem) būs bērni un mazbērni. Notikumi un ziņas, ko saņemsi, iespējams, saistīsies ar kādas meitenes piedzimšanu. Tiem Auniem, kuriem bērnu vēl nav, prieks saistīsies ar nākotni – domām un plāniem par atvasēm. Ļoti svarīga nedēļa, ja tev priekšā gaidām ceļojums. Notikumi, kas risināsies citā valstī vai pilsētā stimulēs tevi nopietni apsvērt kādu situāciju vai dzīvi kopumā, dažos gadījumos palīdzēs pieņemt pat kādu īpaši svarīgu lēmumu. Laba nedēļa, lai veiktu mājās lielo rudens ģenerāltīrīšanu. Ļoti iespējama ielūguma saņemšana uz kādu lielu pasākumu.

 

Vērsis

Šīs nedēļas laikā, iespējams, nāksies uzzināt ne visai labu ziņu, kas saistīta ar kādu cilvēku no tava draugu loka. Iespējams, beigsies attiecības ar kādu dažādu notikumu rezultātā. Ja gaidi naudu no kādas jaunas sievietes, rēķini ar to, ka iespējami sarežģījumi, kavēšanās, formalitātes. Sievietei Vērsim, kura ir jaunāka par 35 gadiem var izveidoties finansiāla rakstura saistības ar kādu, kurš dzimis Lauvas, Auna vai Strēlnieka zīmē. Nav izslēgts, ka nāksies apmeklēt slimu radinieku vai tuvu draugu. Ja esi saistīts ar tiesu – šonedēļ šajā ziņā nevedīsies visai labi. Tu esi izmaiņu procesā, tādēļ centies neko nesasteigt.

 

Dvīņi

Šonedēļ iespējama plānota vai arī neplānota tikšanās, vai saruna ar bijušo laulāto/partneri vai nepiepildīto mīlestību. Svarīga loma šonedēļ tavā dzīvē būs kādam cilvēkam, kurš dzimis Zivs, Vēža vai Skorpiona zīmē. Iespējams, tas būs kāds no tavas pagātnes vai tieši pretēji – būs jauna vēsma tavā dzīvē. Var rasties nepatikšanas, kas var likt tev raudāt. Konkrētu lēmumu pieņemšana radīs izmaiņas tavā dzīvē un būs samērā grūti tos pieņemt. Tev vajag iegūt prāta un sirds skaidrību itin visā, kas saistās ar bijušām vai esošām sirdssāpēm. Arī darba vidē visnotaļ iespējams konflikts, kas varētu būt saistīts ar vadītāju, kolēģi vai klientu. Iespējams, grūti būs saprasties ar vīriešu dzimtes amatpersonām.

 

Vēzis

Negaidīta ziņa vai jauna iespēja attīstīties varētu radīt spēcīgas emocijas un pat stresu šonedēļ. Iespējams, stresa dēļ būs grūtības tikt galā ar citiem svarīgiem darbiem. Gatavojies uz neiespējamo šonedēļ. Iespējama šķiršanās, kas radīsies pret tevi vērstas nerespektējošas rīcības dēļ. Var gadīties, ka saņemsi jaunumus vai dokumentus, kas saistīti ar kādu personu, kura dzimusi Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē, turklāt – tas sola izdošanos un panākumus. Iespējams iegūsi jaunu un vērtīgu paziņu, kura dzimusi Ūdensvīra, Svaru vai Dvīņu zīmē.

 

Lauva

Šonedēļ iespējamas sarunas ar kādu vīrieti par finansiāla rakstura lietām, kas saistītas ar tavu māju vai ģimeni. Iespējama papildus ienākumu gūšana. Nedēļa sola dažādus interesantus notikumus saistībā ar īpašuma pirkšanu vai pārdošanu, galvenokārt – vīriešiem Lauvām, kuri ir vecāki par 35 gadiem. Var rasties negaidīts konflikts ģimenē – tam var būt dažādi iemesli. Taču jebkurā gadījumā mēģini nepieļaut situāciju, kad tu viegli iesaisties konfliktā, taču nemaz nevēlies līdzdarboties tā risināšanā.

 

Jaunava

Šīs nedēļas laikā solās rasties dažādas izmaiņas, pat kļūdas, kas var likt tev atgriezties pāris soļus atpakaļ. Šonedēļ tavā dzīvē nav vietas nekādiem trikiem un ilūzijām. Stāvi ar abām kājām stingri uz zemes un vēro notiekošo. Ja šonedēļ spēsi stabili noturēties, gūsi lielāku iespēju gūt panākumus. Iespējams, gadīsies kāds interesants priekšlikums, ielūgums vai iespēja, ko saņemsi no cilvēka, kurš dzimis Dvīņu, Ūdensvīra vai Svaru zīmē. Ja gadās kāda negaidīti laba iespēja, kad saproti – tas ir tas, ko gaidīji, vēlējies – nevilcinies, lai īstenotu to. Šonedēļ vēl paredzēts kāds priecīgs, pat laimīgs notikums, kas saistīsies ar kādu meiteni vai jaunu sievieti. Tev pašam iespējama jauna romantiska iepazīšanās.

 

Svari

Šonedēļ iegādāsies ko ļoti svarīgu sev vai kādam sev tuvam cilvēkam. Iespējams, iesi talkā kādam, lai izvēlētos piemērotu dāvanu. Šī nedēļa solās tev nest emocionālu, garīgu vai pat materiālu labumu. Iegūsi naudu no cilvēka, kurš dzimis Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē. Retākos gadījumos, bet tomēr pieļaujams – iespējams, kādam no šajās zīmēs dzimušajiem tu pats dosi naudu. Iespējamas sliktas ziņas, kas saistītas ar kādu zēnu vai jaunekli. Vīriešiem Svariem, kuri ir vecāki par 35 gadiem, šonedēļ ļoti svarīgi saglabāt uzmanību uz savu rīcību un par saviem lēmumiem. Uzmanies, jo liela iespēja šonedēļ pieļaut kādu kļūdu, ko nebūs iespējams izlabot.

 

Skorpions

Šonedēļ galvenā uzmanība tiks veltīta darbam vai biznesam. Gadīsies arī nepatīkamas vai nevēlamas blakusparādības, pārmaiņas. Ne viss, kas notiks, tev patiks, taču, ja pietiekoši nereaģēsi, vari radīt zaudējumus vai pazaudēt kontaktu ar biznesa partneriem vai klientiem. Problēmas var rasties, dodoties ceļojumā, jo īpaši, ja tam iepriekš neesi gatavojies. Uzmanies no starpgadījumiem un negadījumiem, kas var rasties neuzmanības dēļ. Iespējami interesanti, noderīgi, svarīgi jaunumi no draugiem, kuri dzīvo citā pilsētā. Iespējams, uzzināsi kaut ko ar nelielu nokavēšanos.

 

Strēlnieks

Šīs nedēļas laikā saņemsi svarīgu ziņu no vīrieša. Lielā daļā gadījumu šai ziņai būs ietekme uz tavu finansiālo situāciju, bet ne uz tūlītēju naudas saņemšanu. Jaunu vīrieši Strēlnieki saņems priekšlikumus, kas ietvers papildus pienākumus. Darbā, iespējams, saņemsi negaidītu palīdzību vai aizstāvību no kolēģiem vai vadības. Tev būs iespēja augt, attīstīties un virzīties uz priekšu savā karjerā. Iespējams jauns darījums. Konflikts ar kādu meiteni vai jaunu sievieti var radīt situāciju, kad tu uz visiem laikiem šai personai aizver durvis uz savu mājokli un dzīvi kopumā.

 

Mežāzis

Iespējams, uzzināsi par mīļotā cilvēka veselības problēmām – tas tevi nomāks. Esi piesardzīgs un pārbaudi visu, konsultējoties ar dažādiem ekspertiem, lūdzot pēc iespējas dažādus atzinumus. Daudzas lietas dzīvē ir nolemtas, taču pietiekami daudz kas ir atkarīgs arī no katra paša. Svarīgs notikums gaidāms saistībā ar bērnu, kurš dzimis Jaunavas, Mežāža vai Vērša zīmē. Iespējams, saņemsi ziņas par kāda cilvēciņa piedzimšanu, tas tev būs teju kā dāvana. Radīsies negaidīta iespēja ceļot. Iespējams, tas kaut kādā veidā saistīsies ar cilvēku, kurš dzimis Ūdensvīra, Dvīņu vai Svaru zīmē.

 

Ūdensvīrs

Šonedēļ tavs galvenais uzdevums būs saistīts ar naudu, ko vēlies saņemt vai saistībā ar svarīgiem finanšu dokumentiem. Iespējams, saņemsi naudu vai labas ziņas, kas saistītas ar cilvēku, kurš dzimis Zivs, Vēža vai Skorpiona zīmē. Radīsies arī izdevumi saistībā ar kādu personu, kura dzimusi Lauvas, Auna vai Strēlnieka zīmē. Būs arī tikšanās ar tev tuviem cilvēkiem. Tas var radīt peļņu vai citu labumu, taču lielākoties – tieši materiālas dabas. Iespējams, negaidīti saņemsi kāda veca parāda atmaksu vai vismaz solījumu par tā veikšanu. Iespējamas ne visai labas ziņas, kas saistītas ar cilvēku, kuram ir kāda saistība ar tavu ģimeni.

 

Zivis

Svarīgs tev tuva sieviešu dzimtes radinieka lēmums vai domu maiņa var likt tev saskumt vai vilties. Tu saredzēsi, ka šī lēmuma pieņemšanā viņu kāds ir iespaidojis, tu pat, iespējams, sapratīsi kurš – tāpēc būsi ļoti dusmīgs uz kādu. Problēmas, kas gadījās iepriekšējā nedēļā, šonedēļ tiks līdz galam atrisinātas. Spēsi rast racionālu risinājumu, taču nekur nesteidzies. Rīkojies lēni un apdomīgi, pārdomājot ikkatru savu darbību. Šonedēļ varēsi padarīt mājās to, ko sen jau nācies kaut kādu iemeslu dēļ atlikt. Esi pacietīgs! Tagad ir īpaši svarīgi, lai tu to ievērotu.

 

Lai tev šī nedēļa izdodas lieliska!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.