Home Nopietnāk Lielvārdē nelaimīgas sakritības dēļ bojā gājis vīrietis, kurš gribējis glābt draugu

Lielvārdē nelaimīgas sakritības dēļ bojā gājis vīrietis, kurš gribējis glābt draugu

0

Jau vēstīts par nelaimi Lielvārdē, kur ceturtdienas pēcpusdienā ugunsgrēkā bojā gājis vīrietis. LNT “Degpunktā” vēsta par traģisku sakritību.

Vakar plkst. 16.17 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Lielvārdi, kur ugunsgrēks bija izcēlies divstāvu dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka no ēkas nāk melni dūmi un 25m2 platībā deg istaba un koridors. Ugunsgrēkā gāja bojā viens cilvēks, kurš tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Plkst. 18.06 ugunsgrēks tika likvidēts.

Kā stāsta aculiecinieks, viņš bojāgājušo sastapis pie degošās mājas. Vīrietis esot dzīvojis pie nama saimnieka. Nelaimes brīdī kaut ko nesakarīgi runājis un apgalvojis, ka nav vainīgs, bet tad nolēmis mesties liesmās, lai it kā glābtu nama saimnieku. Patiesībā saimnieks atradās darbā un par notikušo uzzināja tikai vakarā, bet “glābējs” dūmos nosmacis.

Aculiecinieks stāsta, ka kopā ar palīgiem vēl ieskrējis namā, bet bijis jau par vēlu ko glābt – karstums neizturams, liels piedūmojums. Plašāk “Degpunktā” sižetā.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.