Home Nopietnāk Atklājas ļoti nepatīkami fakti par nelaimi pie Rēzeknes, kas prasīja divas dzīvības

Atklājas ļoti nepatīkami fakti par nelaimi pie Rēzeknes, kas prasīja divas dzīvības

0

 

Jau vēstījām par traģēdiju Rēzeknes pusē, kur naktī uz trešdienu ugunsgrēkā kādā privātmājā bojā gājuši divi cilvēki. LNT “Degpunktā” par nelaimi vēsta plašāk.

Netālu no Rēzeknes esošajā Tiskādu ciematā, kādā no privātmājām, ritējusi uzdzīve. Tur mājas saimnieks ar kundzi un kādu viesi kopīgi atpūtušies, līdz ap plkst. 1 naktī sācies ugunsgrēks. Māja nodegusi pilnībā, bet saimnieks un viņa pudeles brālis gājuši bojā.

Viens no kaimiņiem palīdzējis iznest bojāgājušos no gruvešiem, kad liesmas jau bija apslāpētas. Skat bijis baiss – līķi pamatīgi apdeguši, bet notikušā iemesls apkārtnē skaidrs visiem. Zinātājs stāsta, ka saimnieks regulāri pīpējis gultā.

Tikmēr nelaiķa sieva, izrādās, no nāves par mata tiesu paglābusies jau otro reizi. Reiz degusi arī māja, kur iepriekš dzīvojusi, bojā gājusi tante, bet pati paglābusies.

Policijā par notikušo sākts kriminālprocess, tomēr diez vai nelaime saistāma ar noziegumu. Ja ekspertīze apstiprinās apkārtējo aizdomas, ka svinētāji lietojuši alkoholu, lietu slēgs, jo ugunsgrēka vaininieks gājis bojā. Plašāk skatieties sižetā!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.