Home Nopietnāk Vidzemes pusē vedējtēva izraisīta smaga avārija sabojā kāzas

Vidzemes pusē vedējtēva izraisīta smaga avārija sabojā kāzas

0

Uz Valmieras-Cēsu-Drabešu šosejas aizvadītajā nedēļas nogalē notikusi nopietna sadursme – tikai laimīga nejaušība paglāba kāzu svinības no traģēdijas, vēsta LNT “Degpunktā”.

Tiek ziņots, ka kolonnai pa priekšu braukuši jaunlaulātie, kuriem sekojuši divi kāzu fotogrāfi “Volvo” markas auto, bet tālāk vedējtēvs ar tumšas krāsas BMW. Visi bijuši ceļā uz viesu namu. Pie kāda sānceļa jaunlaulāto auto piebremzējis, jo kāda cita automašīna nogriezusies pa labi. Viņu ātrums nav bijis liels, bet kāzu fotogrāfi sekojuši ar aptuveni 70-80 km/h. Tobrīd spogulī fotogrāfe ieraudzījusi, ka milzu ātrumā viņai tuvojas BMW un no sadursmes nav iespējam izvairīties.

Spēcīgais trieciens “Volvo” iemetis grāvī, turklāt sadursmē iekļuvis vēl viens, ar kāziniekiem nesaistīts auto. Līgavainis ātri noreaģējis un palīdzējis no nopietni sasistā “Volvo” izrāpties cietušajiem fotogrāfiem. Neviens cits cilvēks avārijā nav cietis.

Vedējtēvs skaidro, ka braucis ar kruīzkontroli, bet brīdī, kad nācies strauji bremzēt, iespējams, sajaucis pedāļus. Viņš uzņēmies pilnu atbildību par notikušo. Abas automašīnas vairs nav braucamas.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.