Home Nopietnāk Trešdienas rīts sācies ar ziņu par lielu nelaimi Rēzeknes pusē

Trešdienas rīts sācies ar ziņu par lielu nelaimi Rēzeknes pusē

0
pixabay.com
pixabay.com

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 4.septembra plkst. 6.30 līdz 5.septembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma 52 izsaukumus, no kuriem 19 bija uz ugunsgrēku dzēšanu un 25 uz glābšanas darbiem, bet astoņi no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

Plkst. 21.26 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Alūksnes novadu, kur ugunsgrēks bija izcēlies daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka vienā no dzīvokļiem deg dīvāns 2m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas saviem spēkiem evakuējās pieci cilvēki. Ugunsdzēsēji glābēji no piedūmotā dzīvokļa izglāba vienu cilvēku, kurš bija cietis un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Plkst. 22.18 ugunsgrēks likvidēts.

 

Šonakt plkst. 1.15 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz kādu dzīvojamo māju Rēzeknes novadā, kur bija izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg dzīvojamā māja 127m2 platībā un tai ir iebrucis jumts, kā arī deg blakus esošā saimniecības ēka 50m2 platībā. Ugunsgrēkā gāja bojā divi cilvēki. Plkst. 4.36 ugunsgrēks lokalizēts un patlaban turpinās tā dzēšanas darbi.

 

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sausā zāle, zaru kaudze, skaidas, kūdra, sadzīves mantas, elektrības drošības slēdzis, elektrības vadi, elektrības transformators, vieglā automašīna, šķūņa jumts, katlu māja un četros gadījumos bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

 

Vakar Carnikavas novadā ugunsdzēsēji glābēji no ūdenstilpes izcēla noslīkušu cilvēku, kuru nodeva Valsts policijas darbiniekiem.

 

Palīdzot nelaimē nokļuvušiem dzīvniekiem, vakar ugunsdzēsēji glābēji Madonas novada Aronas pagastā izcēla dīķī iestigušu govi, Anniņmuižas bulvārī Rīgā atbrīvoja pusatvērtā logā iesprūdušu kaķi un nogādāja veterinārajā klīnikā, Zilupes ielā Rīgā izcēla bedrē iekritušu putnu, bet Talsu novada Laucienes pagastā no dīķa izcēla bulli, kurš saviem spēkiem nespēja tikt laukā.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.