Home Nopietnāk Guntars Račs pēc Freimaņa nāves vairākkārt piedzīvo patiesi mistiskus brīžus

Guntars Račs pēc Freimaņa nāves vairākkārt piedzīvo patiesi mistiskus brīžus

0

 

Kā izdevumam “Kas jauns” atklājis mūzikas producents, grāmatas “Mans draugs Mārtiņš Freimanis” izdevēj Guntars Račs, viņš pēc Mārtiņa nāves 2011. gadā ik pa laikam piedzīvojis dažādus mistiskus brīžus, kas vedina domāt, ka Mārtiņš ar savu daiļradi saistītos procesus “ietekmē” arī no mākoņmaliņas.

Visspilgtākais piemērs bijis tad, kad pēc Freimaņa nāves veidota viņa labāko dziesmu izlase. Guntars uz servera uzkopējis failu, no kura pēc tam tiek ražoti diski. Interesanti, ka neviens cits kolēģis uz servera uzkopēto failu nav spējis atrast, lai gan paši pārliecinājušies – Rača datorā tas ir. Guntars nolēmis to izdzēst un uzkopēt no jauna, bet mistiski nesanāca ne viens, ne otrs. Pēc šī notikuma šo serveri pārtraucis lietot. Guntars pieļauj, ka Freimanim nav patikušas atlasītās dziesmas vai to kārtība. “Kad veicu izmaiņas, izlaboju, failu uz cita servera uzkopēju bez aizķeršanās,” tā Račs.

Vēl bijis tā, ka brīžos, kad mūzikas izdevējs kādās izlases vai sarakstos iekļauj Freimaņa dziesmas, mistiski pat no sevis izslēdzas dators vai netiek pieņemtas paroles. Šādi joki notiek vienīgi tad, ja tiek strādāts ar Freimaņa dziesmām. Arī sākot darbu pie grāmatas, Guntars gaidījis tamlīdzīgus notikumus, tomēr šoreiz tādus nav sagaidījis. “Laikam jau viņam tā grāmata patīk!”

Jau vēstīts, ka grāmatā atklāti skumji notikumi, kas risinājušies Freimaņa dzīves pēdējās dienās.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.