Home Nopietnāk Valters Latvijā piedzīvojis vēl vienu operāciju; ārsti atklāj viņa izredzes

Valters Latvijā piedzīvojis vēl vienu operāciju; ārsti atklāj viņa izredzes

0

Pirms mēneša tepat Latvijā mūziķim Valteram Frīdenbergam veikta vēl viena operācija, otrdien vēsta izdevums “Privātā Dzīve”.

Kā zināms, pirms aptuveni diviem gadiem Valteram tika atklāts vēzis. Kad ārstēšanās iespējas Latvijā apsīka, Valters ar daudzu jo daudzu ziedotāju atbalstu devās uz Šaritē klīniku Berlīnē. Tur vairāku mēnešu garumā Valters šogad aizvadīja ilgu un grūtu ārstēšanās kursu, kas paņēmis daudz spēku.

Kā viņš atklāj izdevumam “Kas jauns”, cerības izārstēties no vēža ir 50 pret 50 – tā viņam teikuši vācu ārsti, kuri vēl pēta analīzes. Viņš atzīst, ka no nāves nebaidās. “Šo līdzšinējo dzīvi esmu nodzīvojis tā, ka pašam ir prieks,” mūziķis norāda. Tiesa, viņam ir kāds liels un pagaidām nepiepildīts mērķis – Valters ļoti vēlas kļūt par tēvu. Tāpat viņš vēlētos izdot albumu ar sevis iedziedātām dziesmām.

Lai gan rudens pilns ar saplānotiem koncertiem, pasākumu vadīšanu un filmēšanos, Valters atzīst, ka vēl neļaujas tādam skrējienam kā pirms slimības.

“Es atlicināšu arī mirkli atpūtai, ne tikai skriešu un diešu. Laikam jau esmu iemācījies dzīvot mazliet mierīgāk. Man ir bijis jāatpūšas piespiedu kārtā, un bija pietiekami daudz laika, lai vairāk padomātu par sevi,” izdevumam “Privātā Dzīve” stāsta Valters.

Savukārt pēc pāris nedēļām Valters piepildīs senu sapni, atvaļinājumā dodoties apskatīt skaisto Portugāli.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.