Home Nopietnāk Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 27. augusts – 2. septembris

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 27. augusts – 2. septembris

0
unsplash-logoSebastien Gabriel

 

Klāt atkal jauna nedēļa. Vasara palēnām mums māj ardievas, taču neskumsim, jo priekšā ir tik daudz interesanta, aizraujoša un lieliska! Ko zvaigznes tev paredzējušas turpmākajām dienām? Nāc un uzzini!

 

Auns

Zvaigznes norāda, ka šajā nedēļā tev vienmēr rūpīgi jāapdomā to, ko gatavojas teikt. Atceries, ka tas attiecas arī uz tālruņa zvaniem. Jaunās nedēļas pirmajās dienās visu dari soli pa solim. Tas būs labākais veids, kā izdzīvot šīs nedēļas izmisuma pilnos brīžus, kā arī jautrības pārpilnos momentus. Otrdien un trešdien, ja atskārsti, ka esi ļāvies flirtam ar kādu, raugi, ka pats apzinies, kādi ir tavi šo attiecību nodomi. Zvaigznes mudina uzvesties skaidri un saprotami. Planētu stāvoklis iezīmē, ka šādi nosacījumi ir ļoti svarīgi arī ceturtdien vai piektdien, taču šajās dienās cilvēki, ar kuriem tev būs darīšana, visticamāk, būs ģimenes locekļi. Lai gan šī komunikācija varētu būt visai grūta, tā tevi emocionāli uzlādēs. Dažāda veida izaicinājumi – gluži kā enerģijas sprādziens, nodrošinās lielisku, izaicinājumiem un piedzīvojumiem pilnu  nedēļas nogali.

 

 

Vērsis 

Zvaigznes norāda, ka no pirmdienas līdz trešdienai nav ieteicams pieņemt jebkādus nozīmīgus lēmumus, kas saistīti ar tavas materiālās sfēras nākotni. Planētas iezīmē, ka šajās dienās nauda gluži neraksturīgi – teju aizplūdīs no tavām kabatām. Vairāk nekā jebkam citam, tu šķērdēsi finansiālos līdzekļus par dažādiem izklaides veidiem. Līdz ar to visu, tērēsi arī savu laiku. Lai gan dažkārt ļauties priekpilnām izklaidēm nav nekas slikts,  ceturtdien un piektdien tev būtu nepieciešams rast dziļāku izpratni par apkārt notiekošo.  Tāpat zvaigznes iezīmē, lai šajā nedēļā neaizmirsti  par saviem tuvākajiem draugiem, kurus, visticamāk, neesi saticis jau labu laiku. Satikties ar kādu no viņiem un runāt stundām ilgi ir vislabākais veids kā izmantot piektdienas vakaru. Nedēļas nogalē zvaigznes mudina ļauties romantikai un mākslas baudīšanai.

 

 

Dvīņi

Šīs nedēļas pirmā puse var būt pilna ar dažādiem nepatīkamiem izaicinājumiem. Tev var šķist, ka kāds cenšas pārbaudīt tavu fizisko un emocionālo spēku robežu. Būsi noskaņots satikties ar jauniem cilvēkiem, vēloties, lai tavā dzīvē ienāk daudzas jaunas, interesantas un spilgtas personības. Ja esi no attiecībām brīvs un šobrīd vēlies dalīt savu dzīvi ar kādu, šī nedēļa ir īpaši brīnišķīgs laiks, kad realizēt šo ieceri. Ļaujies saziņai, pieskārieniem un flirtam līdz pat ceturtdienai, kad naudas problēmas, visticamāk, novirzīs tavas domas no sociālās dzīves. Zvaigznes uzsver, ka īpaši nozīmīga tev solās būt nedēļas pēdējā darba diena, kad daudz kas būs tavos spēkos. Pēc pamatīga darba cēliena –  nedēļas nogalē  vari ļauties jautrībai un saziņai ar draugiem. Raugi, lai šīs dienas ir piepildītas un aktīvas.

 

 

Vēzis

Tava nevaldāmā, nepieradinātā personības šķautne izlauzīsies nedēļas sākumā. Visticamāk, tev apkārt esošie cilvēki uz to reaģēs ļoti labi. Būsi persona, kura uz citiem atstāj pamatīgu ietekmi. Ļauj savam radošajam spožumam atrisināt jebko, kas būs tavā ceļā turpmākajās nedēļas dienās.  Tas nekas, ka tas pamatīgi mulsinās cilvēkus ap tevi. Tuvojoties nedēļas vidum, tava dzīve piepildīsies ar dažādām iespējām un perspektīvām nākotnei. Šis ir lielisks laiks jauniem sākumiem. Planētu stāvoklis norāda, ka darba nedēļa beigsies ar prožektoru gaismu tavā virzienā. Rēķinies, ka apkārtējo pastiprinātā uzmanība saglabāsies visu nedēļas nogali. Visticamāk, šajās dienās velēsies palutināt sevi ar kādu ekstravagantu pirkumu.

 

 

Lauva

Zvaigznes norāda, ka kāds saviesīgs pasākums ir lieliska vieta, kur noskaidrot būtiskas lietas, tāpat – atklāt ko jaunu. Visticamāk, tev un taviem draugiem ir kādi nozīmīgi, saspringti un diezgan dziļi iesakņojušies domstarpību aizmetņi, ko ir ieteicams apspriest tieši šajās dienās. Planētu stāvoklis mudina to darīt ar vieglumu un humoru. Visticamāk, nedēļas vidū būsi patiesi iedvesmots un vēlēsies pavadīt laiku ar sev tuviem un īpašiem cilvēkiem. Šajās dienās ir būtiski neaizmirst par zināmu devu pieticības. Tava intuīcija, jutīgums un lepnums, ievērojami pastiprināsies nedēļas izskaņā. Planētas iezīmē, ka šajā nedēļas nogalē pastāv izredzes, ka tev būs iespēja iepazīties ar kādu, kurš dzirdējis par tevi tikai labu. Šī persona izturēsies pret tevi ar apbrīnojamu cieņu un pietāti.

 

 

Jaunava

Planētas norāda, ka nedēļas sākumā tev lieti noderēs prasmes matemātikā. Ja tu neesi labs matemātiķis, pieliec maksimāli daudz pūļu, lai  piestrādātu pie loģiskiem un pamatotiem soļiem, strādājot ar jebko, kas būs tavā ceļā.  Emocionālās investīcijas nebūt neatmaksāsies šajā situācijā. Zvaigznes uzsver, lai esi cik vien iespējas atklāts un pretimnākošs, kad  sazinies ar citiem cilvēkiem. Ceturtdiena un piektdiena ir lieliski piemērota, lai ļautos kādam ģimenes notikumam, kas būs kā liela svētība. Nedēļas nogalē paļaujies uz savu elastību un organizatorisko spēku. Šīs īpašības palīdzēs realizēt daudzas norises bez liekiem satraukumiem un raizēm.

 

 

Svari

Planētas norāda, ka šajās dienās vari apzināties, ka tev ir patiesi apnicis tas, ko dari. Vislabprātāk  tu izplestu spārnus un ļautos patīkamām sarunām ar sev nozīmīgiem cilvēkiem. Šajās dienās daudz kas būs atkarīgs no tavām vēlmēm, kas īpaši spēcīgi ietekmēs tavu dzīvi līdz pat nedēļas vidum. Zvaigznes uzsver, ka ir piemērots laiks tavai personīgajai izaugsmei. Visticamāk, vēlēsies augt garīgi, alksi paplašināt savas zināšanas. Ceturtdien un piektdien tev būs visai maz laika, lai iegūtu nepieciešamo informāciju. Tā neatliks arī jebkam citam, ko daudzi no tevis tik ļoti sagaida.  Visticamāk, pat, ja metīsies darbos, atradīsi laiku, lai palūkotos apkārt, pievēršot pastiprinātu vērību visam estētiskajam ap sevi. Nedēļas nogalē zvaigznes piedāvās daudz laika, lai pabūtu ar draugiem.

 

Skorpions

Zvaigznes mudina uzņemties risku, tomēr esi piesardzīgs ar to nedēļas pirmajās dienās. Raugi, lai neaizej par tālu! Šajās dienās tevi, visticamāk, vadīs dažādi kārdinājumi, nebūsi gatavs palaist garām kādu no baudām. Planētas mudina apsvērt, kas tev ir vissvarīgākais. Neļauj jebkādām nelielām niansēm laupīt tavu uzmanību nedēļas vidū. Ceturtdien spriedze ap tevi beidzot mazināsies, emocijas tiks noliktas malā, un tu atkal varēsi paļauties vairāk uz savu prātu. Planētas mudina apzināties, ka dažkārt ir tik patīkami ļauties spontāniem notikumu pavērsieniem, nevis rīkoties vien pēc stingri sastādīta plāna. Ja neuztrauksies par to, ka zaudē kontroli pār daudzām lietām un norisēm, vari panākt emocionālo stāvokli, kad esi brīvs no raizēm, kas līdzināsies svētlaimei. Bažas par darbu var radīt satraukumus nedēļas nogalē. Pieticība un miers ir atbilde uz visu notiekošo!

 

 

Strēlnieks

Dažiem cilvēkiem patīk sēdēt uz lieveņa un runāt par saviem sapņiem, taču tu esi persona, kura dosies pasaulē un realizēs savas ieceres. Tomēr, lai to panāktu,  nāksies stāties pretī daudzām grūtībām. Planētas uzsver, lai īpaši nedēļas pirmajā pusē  nenokar galvu un ignorē jebkādus sarežģījumus. Tās otrajā daļā kļūsi daudz atvērtāks pret citiem cilvēkiem, tomēr joprojām saglabāsi zināmu modrību. Ļoti ticams, ka tevi pamatīgi iespaidos garastāvokļa svārstības. Zvaigznes uzsver, ja tas nozīmē, ka vēlēsies paslēpties no pārējiem vai alksi uzbūvēt pamatīgu aizsargmūri, lai tā būtu! Nedēļas nogalē ir vērts mest pie malas rāmu mājās sēdēšanu. Doties ceļojumā?  Tā ir lieliska doma, turklāt atnesīs tev daudz laba.

 

 

Mežāzis

Planētas uzsver, ka cilvēkiem patiks šonedēļ komunicēt ar tevi, tomēr nedēļas sākumā tev tas var sagādāt daudzus ne visai patīkamus brīžus.  Šāda pastiprināta apkārtējo uzmanība var novērst uzmanību no vairākiem aktuāliem uzdevumiem. Esi jauks pret citiem, bet neļauj sevi kavēt ar maznozīmīgām sarunām. Planētas norāda, ka vislabākais veids kā izdzīvot šo nedēļu, ir samazināt savu mērķu skaitu un ātri ķerties pie svarīgākā. Tiklīdz tu noteiksi savas prioritātes,  tūlīt sajutīsi nepieciešamo impulsu, lai paveiktu vairāk. Visticamāk, ka galu galā būsi pārsteigts, cik daudz ir bijis tavos spēkos.  Zvaigznes mudina nedēļas pēdējā darba dienā koncentrēties uz kādu konkrētu personu; guli uz mīlestības lauriem! Nedēļas nogalē daudzas lietas var izrādīties pilnīgi citādākas, nekā šķita sākumā .

 

 

Ūdensvīrs

Tavas romantiskās dzīves ugunskurs būs īpaši spožs no pirmdienas līdz trešdienai, kad tu nespēsi pievērsties nekam citam. Tomēr nepārproti, runa nav vienīgi par fizisko pievilcību, tai jābūt arī dziļākai un intelektuālākai saiknei. Ja tu varētu pavadīt ik katru šīs nedēļas stundu ar šo personu, tu labprāt to īstenotu, tomēr ceturtdiena būs sarūpējusi daudzas citas nianses tavā dzīvē. Nāksies mesties daudzu pienākumu atrisināšanā. Turpretī jau nākamajā dienā vari apjaust, ka vēlies ignorēt daudzus no šiem darbiem. Nedēļas nogale zvaigznēs iezīmējas kā radošs un pēkšņu izmaiņu pilns laiks.

 

 

Zivis

Nedēļas iesākumā vari justies visai kūtrs. Faktiski, ja vien tas būs iespējams, visticamāk, labprāt uzkavēsies pēc iespējas ilgāk savās mājās.  Tomēr līdz pat nedēļas vidum būsi visai aizņemts. Planētas iezīmē, ka šajās dienās tava nenoteiktības sajūtu ļoti iespaidos tevi. Nedēļas otrajā pusē iespējams kāds negaidīts, romantisks notikumu pavērsiens, kas liks smaidam uz tavas sejas atgriezties! Eiforijas sajūta nemazināsies līdz pat piektdienai. Nedēļas nogalē jutīsies iedvesmas pilns īstenot kādu ar veselības uzlabošanu saistītu plānu. Turklāt tas, ka centīsies izskatīties labāk, liks justies tikpat enerģiskam un starojošam.

 

Lai lieliska jaunā nedēļa!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.