Home Nopietnāk Aculiecinieks par avāriju pie “Sēnītes”: “Kad viņi apstājās, vadītājs vienkārši izkrita ārā…”

Aculiecinieks par avāriju pie “Sēnītes”: “Kad viņi apstājās, vadītājs vienkārši izkrita ārā…”

0

 

Piektdien Latvijas medijus pāršalca ziņa par uz Siguldas šosejas pie “Sēnītes” notikušo smago sadursmi, kur Valsts policijas Speciālo uzdevumu bataljona (SUB) mikroautobuss sadūrās ar divām kravas automašīnām.

LNT “Degpunktā” stāsta viens no kravas auto šoferiem, pamanot, ka neizdosies strauji apdzīt, priekšējais no trīs policijas mikroautobusiem strauji bremzējis, bet nākamais, lai izvairītos no sadursmes, rāvis pretējā joslā. Tur notikusi smaga sadursme ar vienu kravas auto, bet pēc tam sadragātais buss ieslīdējis vēl otrā.

“Sāku ar pirmo palīdzību, aptieciņas. Vienam aizmugurē, kas sēdēja aiz šofera, bija lauzta kāja. Šoferis, kad viņi apstājās, vienkārši izkrita ārā. Tur jau caurums sānā, tur sāns viss ir nost,” stāsta kravas auto šoferis. Viņš baidījies, ka busiņš uztrieksies margām un ielidos logā viņa stūrētajai kravas mašīnai. Par laimi, tā nav noticis.

Policija pašlaik neizsaka versijas, kā viss noticis, tomēr atgādina, ka autovadītājiem ir jāsamazina ātrums un jāpalaiž garām operatīvie transportlīdzekļi ar ieslēgtiem skaņas un gaismas signāliem.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.