Home Nopietnāk Nelaime notikusi “Saimniekšova” Andra saimniecībā

Nelaime notikusi “Saimniekšova” Andra saimniecībā

0
Ekrānšāviņš no liepajniekiem.lv
Ekrānšāviņš no liepajniekiem.lv

 

Ļoti nepatīkamus brīžus savā Liepājas puses saimniecībā piedzīvojis kādreizējais šova “Saimnieks meklē sievu” dalībnieks Andris Leimants (52) un viņa meita Arnita, vēsta portāls liepajniekiem.lv

“Cik esmu vecs, tik es te dzīvoju, bet kaut ko šitādu piedzīvoju pirmo reizi,” laikrakstam “Kurzemes Vārds” saka Andris. Izrādās jau trīs nedēļas pa Grobiņas novada Dubeņu apkārtnes ceļiem, mežiem un iedzīvotāju mājām skraida no zvērsaimniecības izbēgušas ūdeles. Andra kūtī tās nokodušas piecas vistas un 30 cāļus.

“Es dzeru kafiju, pie manis virtuvē ienāk ūdele! Policijā pateica, ka viņi neko nevarot izdarīt, jāziņo PVD. Tika zvanīts, tur teica, ka jāziņo policijai,” stāsta Arnita. Andris tikmēr piebilst, ka ciemā neesot nevienas mājas, kur nebūtu ieklīdušas ūdeles.

PVD norāda, ka šī situācija īsti nav iestādes kompetencē, bet par radītajiem zaudējumiem iesaka vērsties policijā. Savukārt zvērsaimniecībā pastāsta, ka viņi jau tā nākot cilvēkiem pretī, izsniedzot ūdeļu lamatas. “Ko ir noķēruši, savācam. Bet pateikt, ka tie tiešām ir mūsu zvēri, arī nevaram.”

Ekrānšāviņš no liepajniekiem.lv
Ekrānšāviņš no liepajniekiem.lv

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.