Home Nopietnāk Rolanda Ūdra sieva Ilona piedāvā darbu; zināma arī alga

Rolanda Ūdra sieva Ilona piedāvā darbu; zināma arī alga

0

Kā zināms, mūziķis Rolands Ūdris (Ūdrītis) jau vairākus gadus atgūstas pēc smaga negadījuma, kurā viņu Rīgā notrieca automašīna. Viņš nespēj patstāvīgi pārvietoties un runā ar lielām grūtībām. Ģimene pārvākusies uz Ventspili, kur mūziķis cenšas atgūt veselību. Ūdrīša sieva Ilona svētdien ievietojusi sludinājumu, ka meklē palīgu!

“DARBA PIEDĀVĀJUMS VENTSPILĪ.
Meklēju ASISTENTU savam vīram Rolands Ūdris.
Vajadzīgs cilvēks uz pilnu slodzi. Darba laiks, no +- 9:00 – 17:00 darba dienās (P.O.T.C.P.). Darba pienākumi: aizstumt/atstumt viņu ar ratiem uz nodarbībām ( fizoterapija, ergoterapija, logopēds), kas notiek dažādās pilsētas vietās – poliklīnikā, Pārventā “Dziedinātavā”(tur iet mikroautobuss), pilsētas slimnīcā. Uzturēties ar Rolandu kopā Atbalsta Centrs Cimdiņš, palīdzēt viņam paēst, padzerties, nomainīt higiēnas lietas, kad nepieciešams. Kā arī fiziski jābūt spējīgam (spējīgai) viņam palīdzēt piecelties/apgulties no krēsla gultā un palīdzēt braukt ar trīsriteni. Rolandam ir nopietnas problēmas ar runu, tāpēc meklējam cilvēku, kas ir gatavs iedziļināties, pieslēgties situācijai un iemācīties saprast.
Alga: 450 eiro menesī “uz rokas” paliek pēc nodokļu nomaksas. Var gadīties, ka kādreiz jāpiestrādā kādā brīvdienā, vai virsstundas, taču par to tiktu piemērota atsevišķa samaksa pēc savstarpējas vienošanās,” viņa raksta.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.