Home Nopietnāk Nedēļas horoskops: 20. – 26. augusts

Nedēļas horoskops: 20. – 26. augusts

0
pixabay.com
pixabay.com

Pavisam strauji un teju nemanāmi pienākusi augusta pēdējā pilnā nedēļa. Nu, ar vienu roku jātver pēdējie šīs vasaras iespaidi un ar otru jāsāk taustīties pēc krāsainā rudens, kas nebūt vairs nav aiz kalniem, un solās šogad būt īpaši silts. Aplūko, kas tev tiek solīts šīs nedēļas horoskopā!

 

Auns

Īpaša uzmanība šonedēļ būs jāpievērš kādam zēnam vai jauneklim, jo viņš savas vieglprātības, naivuma un/vai aizmāršības dēļ būs nonācis nepatikšanās. Šī nedēļa varētu izrādīties neparedzēti grūta tev. Ieteicams spēt ātri reaģēt, taču izvairīties no riska. Var gadīties, ka kāda konflikta, iespaida vai dzīves apstākļu dēļ pasliktināsies attiecības ar cilvēku no tava radu vai draugu loka. Ja nāksies konfliktēt darba jomā, šos strīdus nākotnē nebūs tik vienkārši atrisināt, nebūs viegli rast izlīgumu. Radinieku vai draugu mājoklī var atgadīties kas neparedzēts, piemēram, kādas svarīgas lietas pazaudēšana vai pat zādzība. Var gadīties ziņas, kas saistītas ar laulības problēmām vai pat tās šķiršanu.

 

Vērsis

Šodien tavā darbā vai biznesā radīsies jaunas iespējas. Iespējams, tas būs pirmais lielais solis ceļā uz būtiskām izmaiņām tavā dzīvē. Šajā nedēļā neizdosies realizēt plānus, kas saistīti ar ceļošanu. Jo īpaši, ja daudz kas ir atkarīgas no naudas. Iespējama kādas naudas summas aizkavēšanās, ko gaidi no citas vietas, iespējams, no tālienes. Kopumā dažādi šķēršļi un komplikācijas var gadīties it visā, kas saistīts ar ceļošanu uz ārzemēm. Mīlas dzīvē var uzrasties neizskaidrojamas kaprīzes. Var gadīties, kas tas notiks tāpēc, ka tev trūks izpratnes par problēmām un dažādām iespējām, ko iespējams realizēt kopā ar savu partneri. Emocionālajā ziņā, iespējams, nāksies daudz ko piedzīvot attiecību jomā. Cīnies, ja jūti, ka šīs tev ir ļoti dārgas saistības. Iespējami pārsteigumi darba vietā. Tev radīsies jaunas idejas un nāksies apspriest dažādas lietas, veidot priekšstatus par tām. Papildus ienākumus var sagādāt kādu lietu pārdošana un/vai jaunu klientu iegūšana.

 

Dvīņi

Šonedēļ gaidi ziņas no cilvēka, kurš dzimis Lauvas, Auna vai Strēlnieka zīmē. Var gadīties, ka tas ietekmēs tavus nākotnes plānus. Labvēlīga nedēļa darbam, uzņēmējdarbībai, darījuma braucieniem vai citiem svarīgiem mērķiem. Var gadīties, ka saņemsi lielisku darba piedāvājumu no kādas citas vietas, tāpat – atzinību par o, ko un kā dari. Šī nedēļa sniegs tev spēcīgas emocijas un pieredzi. Iespējams kādas konflikta situācijas atrisinājums. Iespējams, vajadzēs paņemt pārtraukumu kādās citās attiecībās, pretējā gadījumā, iespējama nelabojama atsvešināšanās. Patīkamus mirkļus varēsi piedzīvot saistībā ar kādu attiecību attīstību vai komunikāciju. Iespējams, tieši šī nedēļa ļaus tev pielikt punktu dažādām bažām un problēmām.

 

Vēzis

Šī nedēļa varētu tevi iepriecināt ar naudas saņemšanu no dažādiem avotiem. Var gadīties, ka saņemsi ziņas par kādiem svarīgiem dokumentiem vai izmaiņām savās finansēs. Gatavojies dažādiem notikumiem, kuros daudz tiks iesaistīti arī citi cilvēki. Nāksies krietni vien komunicēt, taču svarīgi būs neko netēlot. Vēžu vīriešiem vairāk enerģijas nāksies izmantot lietām un situācijām, kas saistītas ar ģimeni un radiem neatkarīgi no tā, kur šobrīd atrodies. Iespējami dažādi pārsteigumi no meitenes vai jaunas sievietes. Var gadīties, ka uzradīsies negaidīti viesi vai arī saņemsi pavisam pārsteidzošu uzaicinājumu kaut kur doties. Iespējama negaidīta veiksme, kas saistīta ar sievieti vai kādu notikumu, piemēram, meitenītes nākšanu pasaulē.

 

Lauva

Gaidi pasākumu, tikšanos vai apmeklējumu, kas būs saistīts ar sievieti. Svarīgs notikums risināsies saistībā ar sievieti, kura dzimusi Auna, Dvīņu vai Vēža zīmē. Iespējams, sagaidīsi patīkami pārsteigumu, kas saistīts ar kādu sievieti. Šī nedēļa būs svarīga tavā mīlas dzīvē, jūtās un to izpausmēs. Šonedēļ, iespējams, būsi ļoti emocionāls un jūtīgs. Īpašus brīžus, notikumus un pat pārsteigumus vari sagaidīt no cilvēkiem, kuri dzimuši Ūdensvīra, Svaru vai Skorpiona zīmēs. Panākumi ir gaidāmi, un tie tavu dzīvi padarīs labvēlīgāku.

 

Jaunava

Šonedēļ labas ziņas saņemsi saistībā ar cilvēku no tavas ģimenes vai tuvāko radu loka. Jaunavu vīriešiem var nākties apmeklēt svarīgas tikšanās un/vai pasākumus. Ziņas, kas saistītas ar naudu vai finanšu dokumentiem, radīs tev skumjas vai vilšanos. Var rasties neparedzēti izdevumi, par ko tev tiks paziņots ar vēstules vai e-pasta palīdzību. Nāksies padomāt par to, kā iepriecināt vecāku vīrieti vai kādu svešinieku. Vajadzēs cieši sadarboties ar kolēģiem un pievērst lielu uzmanību tam, ko tev saka kāda meitene vai jauna sieviete. Iespējams, atklāsi, ka kāds, savtīgu mērķu vadīts, rīkojas tev aiz muguras.

 

Svari

Šonedēļ tev, iespējams, nāksies veikt lielu atspērieni savā dzīvē, kas būs saistīts ar konkrētām pārmaiņām. Būs iespējams pielikt punktu kādām attiecībām, kuras sevi ir izsmēlušas vai pabeigt kādu svarīgu darbu. Nāksies pievērst lielāku uzmanību savai vai mīļotā cilvēka veselībai. Dažādu iemeslu dēļ var rasties grūtības finansiālajā sfērā. Būs dažādi notikumi, kas sakņosies tavā pagātnē. Iespējams, nāksies nopietni pievērst uzmanību aizmirstiem vai kavētiem maksājumiem. Var nākties maksāt par pagātnes kļūdām vai pārgalvīgām investīcijām. Šī nedēļa būs kā sava veida tests tavam garam un ticībai. Nekas nenotiks bez īpaša iemesla. Iemācies atšifrēt dažādas lietas, ko tev priekšā mēģina pateikt tavs liktenis.

 

Skorpions

Šonedēļ iespējami laimīgi notikumi, kas saistīti ar bērnu vai jaunieti. Veiksme vai kādas personas svētki varētu kļūt par lielisku izdevību doties uz pasākumu ārpus mājām. Šonedēļ esi ļoti uzmanīgs, izvēloties cilvēkus sev apkārt, tos, ar kuriem kopā apmeklē pasākumus vai vienkārši pavadi laiku. Iespējami dažādi sarežģījumi un viedokļi nesakritības ar cilvēkiem, jo īpaši tādiem, kuri ir tik pat jūtīgi kā tu. Iespējams, radīsies dažādas jaunas domas, viedokļi un spriedumi par profesionāliem, sociāliem vai politiskiem jautājumiem. Labvēlīgs laiks draudzībai un, lai iepazītos ar jauniem cilvēkiem. Visos gadījumos noteikti pārbaudi cilvēkus, ar kuriem sadarbojies un/vai, kuri piegādā tev jebkāda veida informāciju. Visu pārbaudi. Nesteidzies ar uzticēšanos. Ja plāno kaut ko pirkt vai pārdot, noteikti velti laiku, lai rūpīgi pārdomātu šo soli. Ja nepieciešams, lūdz padomu citiem. Galvenais nerīkojies pārdroši un emociju iespaidā.

 

Strēlnieks

Šonedēļ tu aktīvi varēsi pavadīt laiku kopā ar sev mīļiem cilvēkiem un meklēt iespējas, kā padarīt viņus (Un līdz ar to arī sevi) pēc iespējas laimīgākus. Iespējams, saņemsi naudu no personas, kura dzimusi Auna, Strēlnieka vai Lauvas zīmē. Dažādi mazi brīnumi tev parādīs to, ak tu neesi aizmirsts. Katra diena būs svarīga un īpaša – izmanto to. Iespējams, organizēsi svinības savās mājās, taču tik pat labi tas būs pasākums tikai tev vienam vai šaurā ģimenes lokā, iespējams, baudīsiet kāda ģimenes locekļa panākumus, vai vienkārši baudīsiet viens otra kompāniju. Katrā ziņā tev patiesi būs iemesls priekam un pateicībai.

 

Mežāzis

Šī solās būt finansiāli labvēlīga nedēļa, jo īpaši Mežāžu sievietēm. Iespējamas svarīgas sarunas un darbības, kas būs saistītas ar naudu un finanšu dokumentiem. Šonedēļ varētu rasties veselības problēmas kāda, ko tu ļoti labi pazīsti. Iespējamas komplikācijas vai sarežģījumi ārstēšanas procesā, diagnozes noteikšanā. Var gadīties, ka tev nāksies pacīnīties ar tuvinieku, kuram ir nepieciešama ārsta palīdzība, bet viņš nevēlas tam piekrist. Šonedēļ iespējams pārsteigums tavā ģimenē. Tas varētu būt saistīts ar kādu tuvu vai tālu radinieku. Iespējams, būs neplānotas vizītes, pasākumi vai negaidīti ielūgumi. Būsi pārsteigts par jaunumiem, kas saistīti ar lielu pasākumu, iespējams, kāzām, ko tev nāksies apmeklēt.

 

Ūdensvīrs

Šonedēļ iespējama naudas saņemšana, pamatojoties uz kādu dokumentu vai cita veida vienošanos. Iespējams, tam būs liela nozīme arī tālākā nākotnē. Iespējama tikšanās vai pasākuma apmeklēšana Ūdensvīru vīriešiem. Iespējams, liela daļa informācijas, ko šonedēļ saņemsi, tev šķitīs dīvaina. Var gadīties, ka tā būs nepatiesa un realitātē lietas var izrādīties diezgan atšķirīgas. Saglabā rezervētu attieksmi pret lietām un, ja ko noraidi, dari to ļoti uzmanīgi. Būs tikšanās vai negaidīta vizīte, kas, iespējams, nesīs tev svarīgu ziņu. Iespējams, tas attieksies uz notikumu, kas bijis nesenā pagātnē.

 

Zivis

Šīs nedēļas laikā tev var nākties doties kādā ceļojumā, kam būs īpašs mērķis. Tas būs notikums, kam nepieciešama īpaša sagatavošanās, kā arī pārdomāts ceļojuma mērķis. Var gadīties problēmas ar cilvēkiem, kuriem ir pašiem savas likstas. Viņi tajās mēģinās vainot kādu citu, tikai ne sevi – iespējams par vainīgo mēģinās padarīt tevi. Izvairies no iejaukšanās citu cilvēku attiecībās, neatkarīgi no tā, cik tuvi jūs abi esat. Būs pārsteigums tavā ģimenē, kas saistīts ar panākumiem. Iespējams, negaidīta tikšanās, pasākums, atzīšanās vai atlīdzība.

 

Lai lieliska tev šī nedēļa!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.