Home Nopietnāk Degvielas vedēja avārija diemžēl nebija vienīgais letālais negadījums piektdien

Degvielas vedēja avārija diemžēl nebija vienīgais letālais negadījums piektdien

0
Foto:Valsts Policija

Kā vēsta Valsts policija, aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 138 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietis 21 cilvēks un divi gājuši bojā. Kopā ceļu satiksmes jomā sastādīti 463 administratīvo pārkāpumu protokoli, tajā skaitā 194 par ātruma pārsniegšanu un 13 par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā.

17.08.2018 pēc pulksten 9.00 Dobeles novadā, Jaunbērzes pagastā, Apšupes krustojumā, ceļa posmā Rīga (Skulte)-Liepāja 33.kilometrā notika smags ceļu satiksmes negadījums. Pēc sākotnējās informācijas, vieglās automašīnas Volvo V70 vadītājs uzsāka priekšā braucošās vieglās automašīnas apdzīšanu, un iebraucot pretējā joslā, sadūrās ar pretī braucošo smago automašīnu Volvo FH, kas pārvadāja cisternu ar degvielu. Sadursmes rezultātā smagā automašīna nobrauca no ceļa. Bojā gāja vieglās automašīnas Volvo V70 vadītājs, savukārt smagās automašīnas vadītājs ir nogadāts slimnīcā.

Vēl 17.08.2018 pulksten 14:35 Kandavas novadā, Kandavas pagastā, vīrietis, dzim. 1974. gadā, vadīja kvadraciklu pa vietējās nozīmes ceļu un pie nenoskaidrotiem apstākļiem netika galā ar tā vadību, nobrauca no ceļa, iebrauca grāvī un apgāzās. Vīrietis no gūtajām traumām notikuma vietā mira.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.