Home Nopietnāk Jāņu naktī Īrijā bojā gājis latvietis Ilmārs

Jāņu naktī Īrijā bojā gājis latvietis Ilmārs

0
pixabay.com
pixabay.com

Īrijas latviešu portāls baltic-ireland.ie vēsta par traģisku negadījumu Jāņu naktī.

 

Svordsas pilsētas Garda (policija Īrijā – red.) izmeklē Ilmāra Zorges, kura ķermenis Jāņu naktī tika atrasts uz Ashbourne Road, Swords, nāves apstākļus, vēstī Independent.ie. Sākotnējā izmeklēšana liecina, ka 35 gadus veco Ilmāru Zorgi notrieca automašīna, kas no notikuma vietas aizbraukusi, un, iespējams, iepriekš cietušo bija skāris vēl cits transportlīdzeklis. Mirušo uz ceļa ap plkst 1.30 pamanīja citi autovadītāji, kuri tajā laikā brauca no Swords uz Ashbourne. Liecinieki redzējuši tumšas krāsas automašīnu, kas aizbrauca Ashbourne virzienā.

 

Ilmārs Zorge ir no Latvijas un strādāja tomātu audzētavā, kas atrodas uz Swords – Ashbourne ceļa. Tomātu audzētavā, kur Ilmāru iekārtoja draugi, viņš bija nostrādājis trīs mēnešus. Sestdienas vakarā darba vietā notika ballīte, pēc kuras Ilmārs Zorge devās mājās kājām pa Ashbourne Road, kur arī notika traģiskais ceļu satiksmes negadījums.

 

Swords Garda lūdz atsaukties aculieciniekus vai ikvienu, kuram ir izmeklēšanai noderīga informācija. Swords Gardas iecirkņa tālrunis – 01 666 4700.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.