Home Nopietnāk Profesors Danilāns: Lai notievētu, jāievēro tikai šīs 4 lietas!

Profesors Danilāns: Lai notievētu, jāievēro tikai šīs 4 lietas!

0

TV3 raidījumā “Bez Tabu” turpinās eksperiments “Juris tievē”, kurā rīdzinieks Kaspars notievēt izaicinājis pazīstamo TV seju Juri Šteinbergu. Šoreiz abi kungi dodas ciemos pie pazīstamā gastroenterologa, profesora Anatolija Danilāna.

 

Profesors norāda, ka Jurim, kurš projekta sākumā svēra aptuveni 155 kg, ir jāsamazina ķermeņa masa. Nav runa par “var”, bet “vajag”, viņš norāda. Juris un Kaspars šobrīd ēd īpaši viņiem sagatavotus ēdienus, kuru uzturvērtība nepārsniedz 2000 kaloriju dienā. Profesors gan ir drošs, ka bez kustēšanās svara zaudēšana cauri neies. Vajagot darīt tā, lai svara zudums ir uz mūžu. Šobrīd, projekta trešajā nedēļā, katrs no dalībniekiem zaudējis vairākus kilogramus svara.

 

Danilāns uzsver, ka būtu vajadzīgas ne viens papildus ikdienas kustības – kāpšana pa kāpnēm, vairāku kilometru veikšana ar kājām nevis auto vai sabiedrisko transportu utt., bet arī vairākas reizes nedēļā kāds kārtīgāks treniņš. Un šoreiz laika trūkums nav attaisnojums – profesors ir drošs, ka brītiņu sporta aktivitātēm var atrast ikviens.

 

Ārsts atklāj, ka notievēšanai patiesībā vajadzīga tikai 4 lietas – pareiza ēšana, kustēšanās (abu veidu kustības!), kārtīgs miegs (bet ne gulšņāšana). Bet kas ir ceturtā? Danilāns saka, ka Juris un Kaspars būs pārsteigti. Nepieciešams SALT! Tieši tā. Ja organismam ir auksti, tas ražo siltumu no taukiem.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.