Home Nopietnāk Līgo svētku brīvdienas sākušās ar lielu nelaimi Rīgas centrā

Līgo svētku brīvdienas sākušās ar lielu nelaimi Rīgas centrā

1

Vakarnakt ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama vairākiem cilvēkiem. Īsi pirms plkst. 23.00 glābēji steidzās uz Radio ielu Rīgā, kur kāds cilvēks atradās ūdenī. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka kanālā slīka cilvēks un viņu glābt bija devies aculiecinieks, tomēr nesekmīgi.

Aculiecinieku, kurš bija devies glābt slīkstošo, bet pats sāka slīkt, izglāba vēl cits aculiecinieks. Pirms VUGD ierašanās abi cilvēki atradās krastā un tika nodoti NMPD mediķiem, bet cilvēks, kurš sākotnēji slīka, nebija redzams virs ūdens. Ūdenslīdēji, pārmeklējot notikuma vietu, atrada noslīkušu cilvēku, kuru nogādāja krastā.

Plkst. 1.15 tika saņemts izsaukums uz Salacgrīvas novadu, kur laivotāji ziņoja, ka, laivojot pa Salacas upi, viena laiva ar diviem cilvēkiem nebija nonākusi līdz bāzes vietai. Ugunsdzēsēji glābēji ar laivu vairāku kilometru garumā pārmeklēja upi un neilgi pēc plkst. 5 no rīta, pazudušie laivotāji tika atrasti.

VUGD aicina iedzīvotājus, atpūšoties un atrodies pie ūdens, neaizmirst par drošību un gadījumā, ja ir nepieciešama ugunsdzēsēju glābēju palīdzība, nekavējoties zvanīt uz tālruņa numuru 112!

 

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.