Home Nopietnāk Svarīga informācija visiem veikalu tīkla “Maxima” pircējiem!

Svarīga informācija visiem veikalu tīkla “Maxima” pircējiem!

1

Svarīga ziņa pircējiem no veikalu tīkla “Maxima”.

 

 Svētku dienās 23. un 24. jūnijā būs izmaiņas “Maxima” veikalu darba laikā.  Ņemot vērā gan pircēju vajadzības un pieprasījumu, gan vienlaikus domājot par veikalu darbiniekiem un ļautu viņiem svētkos pavadīt laiku ar ģimeni un draugiem, “Maxima” veikali svētkos strādās saīsinātu darba laiku.

 

Ar visu “Maxima Latvija” veikalu darba laiku svētku dienās ir iespējams iepazīties mājas lapā www.maxima.lv un pie katra veikala ieejas durvīm.

 

Pasūtījumus internetveikalā barbora.lv svētku laikā būs iespējams veikt kā vienmēr gan aplikācijā, gan mājas lapā. Piegādes 23.jūnijā tiks organizētas kā ierasts, bet 24.jūnijā ir brīvdiena piegādes darbiniekiem.

 

Lai Līgo vakarā un Jāņu dienā netraucēti baudītu svētku sajūtu, “Maxima Latvija” aicina maltītēm un svētku svinībām nepieciešamo iegādāties laikus.

 

“Maxima Latvija” veikalu tīklā ir 155 veikali 46 apdzīvotās vietās visā Latvijā un to sortimentā ir līdz pat 60 tūkstoši dažādu preču vienību.

 

1 COMMENT

  1. “Domājot par darbiniekiem un viņu ğimenēm…lai varētu svinēt svētkus…” – tāpēc darbalaiks līdz plkst.22 (kā parasti). Zolitūde jau aizmirsusies, viss ir atkal pa vecam! Līgo!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.