Home Nopietnāk Šausmīga avārija uz Jūrmalas šosejas: Jaunu sievieti no drošas nāves glābj centimetri

Šausmīga avārija uz Jūrmalas šosejas: Jaunu sievieti no drošas nāves glābj centimetri

1

Šo dienu par savu otro dzimšanas dienu var droši saukt kāda gados jauna VW Passat stūrētāja, kura pēc ietriekšanās stāvoša kravas auto piekabē par mata tiesu paglābās no drošas nāves, vēsta LNT “Degpunktā”.

 

Par situācija nopietnību liecina arī kāds pie kravas auto piekabes palicis matu kušķis – iespējams, šīs situācijas iznākumu izšķīra ne metri, bet centimetri vai pat milimetri. Skatoties uz teju iznīcināto auto, grūti aptvert, ka smaidīgā un simpātiskā meitene, kura sarunājas ar “Degpunktā” žurnālistu, ir tā pati, kura vadījusi auto.

 

“Paldies Dievam, ka esmu vienā gabalā,” viņa saka. Viņa stāsta, ka aizskatījusies un stāvošo kravas auto, kura šoferis nebija izlicis avārijas trijstūri, pamanījusi par vēlu. Mēģinājusi izvairīties, bet sitiens vienalga bija ļoti stiprs. Pēc notikušā kravas auto šoferis palīdzējis cietušajai izkļūt no auto.

 

Viņai pienāksies sods par sadursmes izraisīšanu, bet kravas auto šoferim – par avārijas trijstūra neizlikšanu.

 

 

 

1 COMMENT

  1. Es silti un obligāti iesaku jaunietei tomēr aiziet pie ārsta,jo pati esmu piedzīvojusi avārijas situāciju,kurā pati nebiju vainīga,… bet sākumā liekas ,ka mediķu palīdzību nevajag,jo kamēr atrodies šoka stāvoklī,bet pēc tam ,kad tas viss ir garām sāk parādīties pēc avārijas sekas.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.