Home Nopietnāk Jēkabpilī uz ielas šonakt atrasts trīgadnieks

Jēkabpilī uz ielas šonakt atrasts trīgadnieks

0

Šonakt, pulksten 04.22, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirknī tika saņemta informācija no kādas sievietes, ka viņa pamanījusi trīs gadus vecu puisēnu, kas bez vecāku klātbūtnes viens pats klīst pa Rīgas ielu. Sieviete par notikušo informēja policiju.

 

 

Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki noskaidroja puisēna dzīvesvietu, kas atradās turpat netālu. Drīz vien notikuma vietā tika sastapta arī puisēna māte, kas pēc sniegtās informācijas ap pulksten 1.00 gāja satikties ar draudzeni un puisēnu bija atstājusi vienu mājās. Puisēnu policijas darbinieki nodeva vecmāmiņai, par ko informēja Bāriņtiesu un Sociālo dienestu. Policijā uzsākta administratīvā lietvedība un bērna māte tiks saukta pie administratīvās atbildības  par bērna aprūpes pienākuma nepildīšanu.

 

 

Policija vēršas pie iedzīvotājiem ar aicinājumu nebūt vienaldzīgiem un gadījumā, ja tiek  pamanīts bērns, kurš viens klīst pa pilsētu vai kur citur, vai arī ja tas atrodas apstākļos, kas var viņam kaitēt, nekavējoties par to ziņot policijai, zvanot pa tālruni 110 vai vēršoties tuvākajā policijas iecirknī. Par minēto gadījumu policija izsaka pateicību Jēkabpils iedzīvotājai.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.