Home Nopietnāk Smagajā avārijā uz Tallinas šosejas bojā gājis pazīstamais arhitekts Meinerts

Smagajā avārijā uz Tallinas šosejas bojā gājis pazīstamais arhitekts Meinerts

0

Jau vēstīts par smago avāriju uz Tallinas šosejas aizvadītajā ceturtdienā, kur kravas auto burtiski saplacināja vairākus vieglos, kas stāvēja pie luksofora. Kā otrdien vēsta izdevums “Kas jauns”, traģēdijā bojā gājis pazīstamais arhitekts Viesturs Meinerts.

 

Jau ziņots, ka 7. jūnijā īsi pirms plkst. 19 Salacgrīvas novadā pie Oltūžiem smagā automašīna Volvo ietriecās stāvošā “Hyundai”, kas tālāk sadūrās arī ar “Audi” un “BMW”, bet pēdējā no tām ietriecās arī stāvošā kravas auto “Mercedes-Benz”. Avārijas rezultātā bijā gāja “Hyundai” vadītājs, 1955. gadā dzimis vīrietis, bet vēl 4 cilvēki guva ievainojumus. Nu kļuvis zināms, ka mirušais ir arhitekts un lielisks burātājs Meinerts, kurš bija ceļā uz lauku īpašumu. Tur viņu gaidīja ģimene, kas nu saņēmusi smagu triecienu.

 

Izdevums vēsta, ka viņš ir jau ceturtais cilvēks no jahtas “Milda” komandas, kurš pēdējo piecu gadu laikā zaudējis dzīvību. Astoņi vīri ar kapteini Rolandu Milleru un ekspedīcijas vadītāju Māri Gaili priekšgalā pirms 15 gadiem noslēdza slaveno jūras ceļojumu apkārt pasaulei, kas ilga divus gadus. Viens no apkalpes noslīcis jahtas apkopes laikā, vēl viens atņēmis sev dzīvību, bet pazīstamais ceļotājs Jānis Vaišļa 2016. gadā no retas slimības mira klīnikā Vācijā, tā arī nesagaidījis donora sirdi.

 

Plašāk jaunākajā “Kas jauns” numurā!

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.