Home Nopietnāk Pēc daudziem gadiem Reiniks uzzinājis nepatīkamu patiesību

Pēc daudziem gadiem Reiniks uzzinājis nepatīkamu patiesību

1

Lauris Reiniks un dziesma “Es skrienu” ir nešķirami. Tas ir viņa visu laiku populārākais gabals un tā klips vietnē “YouTube” noskatīts teju 3,6 miljonus reižu. Tikai tagad, aptuveni 8 gadus pēc klipa filmēšanas, Reiniks uzzinājis kādu nepatīkamu patiesību.

 

Izrādās, tik zīmīgais velosipēds, ar kuru Lauris klipā kādu brīdi brauc, pirms ieveļas grāvī un to sabojā, bijis zagts. Lauris raksta, ka kopā ar klipa režisori Aiju Strazdiņu “veļļuku” par 25 latiem filmēšanas vajadzībām iegādājušies tirgū “Latgalīte”. Pavisam nesen kādā filmēšanā aktieris Andris Keišs Laurim izstāstījis, ka viņa kaimiņš savu reiz nozagto riteni ieraudzījis tieši “Es skrienu” klipā.

 

 

 

 

1 COMMENT

 1. Hello,

  We are interested to provide high quality premium banner and video ads for your website specially designed to produce high revenues from your desktop and mobile ads inventories.

  We pay in net 30 days for all of our purchased ad impressions.

  Let me know if you have time to further discuss the opportunity. You can also contact us on skype for active communication with our sales team at details given below.

  Best Regards,
  M.Mansoor
  Digital Sales Officer
  REV UP AD NETWORK
  Skype: salesrevup@gmail.com
  Email: Sales@revupads.com
  Website: http://www.revupads.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.