Home Nopietnāk Bezvēsts.lv lūdz palīdzību! Meklēšanas darbu laikā notikusi ķibele

Bezvēsts.lv lūdz palīdzību! Meklēšanas darbu laikā notikusi ķibele

0

Vakar, 10.jūnijā, Vakarbuļļu pludmalē, veicot meklēšanas pasākumus, Bezvests.lv brīvprātīgie ar trikoptera palīdzību nolaida ūdenī radioboju ar GPS, lai varētu veikt ūdens straumes izpēti. Pirms divām stundām sakari ar boju pārtrūka. Iespējams, to kāds ir pamanījis un izcēlis no ūdens vai arī ierīce ir izgājusi atklātā jūrā ārpus GPS uztveršanas zonas.

 

Ja Jūs esat atradis mūsu boju, lūdzam nekavējoties sazināties ar organizāciju Bezvests.lv pa tālruni +371 22 084 084 ( bojai ir pievienota informāciju, kas šī ir par ierīci un kur vērsties) un nodot atradumu brīvprātīgajiem.

 

Atgādinām, meklēšanas pasākumi Vakarbuļļos, kas tika uzsākti, lai atrastu Rīgas līcī noslīkušo 22 gadus veco Kazimiru Rubļevskisu, turpinās. Bezvests.lv brīvprātīgie 2018.gada 10.jūnijā izbrauca uz meklēšanbu jau trešo reizi, bet pirmo reizi meklēšanu virs līča veica ar triju dronu palīdzību. Tika izmēģināts arī firmas Atlas jaunais trikopters. To palaida kopā ar siltuma uztvērēju.Lai varētu izmērīt ūdens straumes ātrumu un virzienu, Vakarbuļļu pludmalē tika ūdenī nolaista radioboja.

 

Ir veiktas daudzas fotogrāfijas no augšas, kā arī ir uzņemts video. Materiāli tiks pamatīgi izpētīti un aizdomīgās vietas tiks pārbaudītas atkārtoti.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.