Home Nopietnāk LNT žurnāliste filmēšanas laikā lauzusi mugurkaulu

LNT žurnāliste filmēšanas laikā lauzusi mugurkaulu

0

Par mata tiesu no traģēdijas beigusies kāda filmēšana, kurā smagu traumu guvusi LNT žurnāliste un dziedātāja Agnese Šīrante, otrdien vēsta izdevums “Privātā dzīve”.

 

Agnese, kura par notikušo sākotnēji pavēstīja “Facebook” ierakstā, izdevumam atklāj, ka nevēlas komentēt notikušā apstākļus. “Galvenais, ka esmu dzīva un spēju kustēties,” tā viņa. Žurnālistei priekšā ilga atveseļošanās un jāievēro stingrs gultas režīms – nedrīkst celties, staigāt, sēdēt, neko celt.

 

 

 

Šobrīd viņa atrodas mājās savas ģimenes aprūpē. Arī mediju grupa “AM Baltics”, kuras paspārnē atrodas LNT, sīkāk notikušo nekomentē. Izmeklēšanu veic Valsts Darba inspekcija. Mediju grupas pārstāve norāda, ka nepieciešamības gadījumā Agnesi atbalstīs arī materiāli, tikmēr kāds televīzijas darbinieks izdevumam anonīmi atklāj – maz ticams, ka televīzija uzņemtos palīdzēt apmaksāt ilgstošu ārstēšanās procesu. Vieglāk visu atbildību esot nogrūst uz producentiem, kuru veidotos raidījumus LNT iepērk.

 

Jau vēstīts, ka smagas traumas filmēšanās laikā pagājušā gada nogalē guva arī LTV “Panorāmas” leģenda Andrejs Volmārs, kurš nu esot gandrīz pilnībā izveseļojies, bet uz haskijiem un suņu pajūgiem (no tāda žurnālists izkrita) viņš paskatīties vairs nevarot.

 

Plašāk lasiet otrdienas “Privātās dzīves” numurā!

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.