Home Nopietnāk Lūdz palīdzēt! Mātes dienā miris Solveigas dēls, kurš ārzemēs pelnīja naudu mammas...

Lūdz palīdzēt! Mātes dienā miris Solveigas dēls, kurš ārzemēs pelnīja naudu mammas operācijai

0

Uldis dzīvoja un strādāja ārpus Latvijas. Pēdējo pusgadu viņš strādāja Vācijā, viņš vēlējās palīdzēt mammai, kurai nepieciešama acu operācija, vēsta Ziedot.lv

 

Mamma Solveiga, pēc dzīvokļa zaudējuma, no Rīgas bija spiesta pārcelties uz dzīvi laukos, kur dzīve lētāka. Viņa dzīvo Jelgavas novada Jaunsvirlaukas pagastā un strādā par pārdevēju vietējā veikalā. Taču strādāt ir grūti, jo redze ir ļoti pasliktinājusies. Bija lielas cerības ar dēla atbalstu pēc iespējas ātrāk veikt acu operāciju, jo valsts apmaksātā jāgaida rindā vairākus gadus.

 

Mātes dienā, 13. maijā, Solveiga saņēma traģisku ziņu – viņas dēls Uldis ir miris. Viņam bija 36 gadi. Mamma stāsta, ka Uldis miris no insulta, kas varēja rasties pārslodzes dēļ.

 

Šobrīd mamma Uldi vēlas pārvest apbedīšanai Latvijā blakus savam otram dēlam, kurš nomira, kad viņam bija vēl tikai 10 gadiņi. Pārvešana bez apbedīšanas izdevumiem maksā 1300 eiro. Apbedīšanu un 300 eiro par pārvešanu Solveiga var samaksāt pati. Taču 1000 eiro vēl nepieciešami, lai segtu pārvešanas izdevumus, tādēļ Solveiga lūdz līdzcilvēku palīdzību.

 

Palīdzēsim mammai pārvest dēlu apbedīšanai Latvijā. To iespējams izdarīt ŠEIT!

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.