Home Nopietnāk Letāli beidzas peldēšanās dīķī zēnam Saldus pusē

Letāli beidzas peldēšanās dīķī zēnam Saldus pusē

0
pixabay.com
pixabay.com

Vakar, 27. maijā 2006. gadā dzimis zēns kopā ar brāļiem un māsām Saldus novada Lutriņu pagastā bija devies peldēties. Plkst. 19:11 saņemta telefoniska informācija no VUGD (Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests), ka dīķī iekritis bērns. Nekavējoties tika uzsākti meklēšanas darbi, bet diemžēl plkst. 20:06 konstatēts, ka zēns gājis bojā noslīkstot.

 

 

Savukārt Liepājā  plkst.16:59 saņemta informācija no mediķiem, ka Vaiņodes ielas galā, Liepājas ezerā apgāzusies laiva, kurā atradās divi cilvēki. Ierodoties norādītajā notikuma vietā,  tika izrādījās, ka stipra vēja radīts vilnis bija apgāzis stiklaplasta laivu, kurā atradās 1982.gadā dzimis vīrietis, 1984.gadā dzimusi sieviete, kā arī divi nepilngadīgi bērni  – 2007.gadā dzimis zēns  un 2013. gadā dzimusi meitenīte. Šajā gadījumā viss beidzās laimīgi – visi sveiki un veseli tika nogādāti krastā.

 

 

Valsts policija atgādina, ka, dodoties atpūtā pie ūdeņiem, ir jābūt ļoti uzmanīgiem! Visdrošāk ir peldēties oficiālajās peldvietās! Ja tādas nav, peldvietas krastam jābūt lēzenam, upēs jāizvēlas vieta, kur ir vismazākā straume, nav atvaru, krāču. Tāpat nav ieteicams peldēties iet stiprā vējā, naktī vai negaisa laikā!

 

 

Šogad siltais laiks un līdz ar to arī aktīvā atpūta dabā un peldsezona ir sākusies strauji, tāpēc aicinām nepārvērtēt savus spēkus! Tāpat nedrīkst aizmirst, ka peldēšanās un alkohols nav savienojamas lietas!

 

 

Dodoties izbraucienā ar laivu, kuteri vai citu peldlīdzekli, obligāti uzvelciet glābšanas vesti! Būsim piesardzīgi un baudīsim vasaru no sirds!

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.