Home Nopietnāk Meganas Mārklas tēvs apkaunojis meitu; viņa nāk klajā ar paziņojumu

Meganas Mārklas tēvs apkaunojis meitu; viņa nāk klajā ar paziņojumu

1

Lielajam notikumam kopā ar jauno pāri gatavojas teju visa pasaule. Var teikt, ka kāzas jau ir sākušās divas dienas iepriekš, jo Harijs un Megana ieradušies Vindzoras pilī uz laulību ceremonijas mēģinājumu, kā arī pārraudzīt, kā norit pēdējie sagatavošanās darbi, ziņo britu mediji.

 

Šodien pāris pirmo reizi parādījās sabiedrībā pēc tam, kad Meganai nācās paziņot skumjo vēsti, ka viņas tēvs Tomass Mārkls (73) nevarēs ierasties uz kāzām.

 

Policijas eskortēts, pāris ar Range Rover markas automobili ieradās pa slaveno „Long Walk”, lai pārraudzītu, kā norit pēdējie sagatavošanās darbi viņu kāzām. Pārim līdzi devās arī Kembridžas hercogpāris – Viljams un Keita.

Mārklas tēvs atrodas slimnīcā pēc sirds operācijas, ko viņam veica vien pāris dienas pēc tam, kad viņš publiski apkaunoja savu meitu Meganu Mārklu, publiskojot safabricētas paparaci fotogrāfijas, kas draudēja aizēnot viņas lielo dienu. Kā izrādījās, Mārklas tēvs tika izlicies, ka internetā lasa ziņas par savu meitu un viņas topošo vīru, aplūko fotogrāfijas un meklē informāciju, bet slavenību fotogrāfs Džeks Rainers tikmēr it kā slepus iemūžinājis to, ko Mārkls tajā brīdī darījis. Video novērošanas kamerās redzams, ka situācija bijusi iestudēta. Izdevums “The Daily Mail” vēsta, ka iestudētās fotogrāfijas vēlāk izplatītas dažādos medijos. Runā, ka fotogrāfs un Mārklas tēvs par tām nopelnījuši aptuveni 100 tūkstošus britu sterliņu mārciņu (~ 87 000 Eur). Pirms astoņām dienām Meganas tēvs savās mājās Meksikā piedzīvoja sirdslēkmi un operācijas laikā viņam sirds artērijās tikuši ievietoti trīs stenti.

 

Pāris dienu vēlāk Meganai nācās publiski paziņot sāpīgo vēsti, ka tēvs viņu sestdien nevedīs pie altāra Svētā Džordža kapelā, kā tas bija plānots iepriekš. Viņa paziņoja: „Diemžēl mans tēvs nevarēs apmeklēt mūsu kāzas. Es vienmēr esmu rūpējusies par savu tēvu un ceru, ka viņam būs visas iespējas, kas vajadzīgas, lai viņš varētu koncentrēties uz savu veselību. Gribu pateikties visiem, kuri mūs atbalsta. Mēs ar Hariju raugāmies uz priekšu, lai varētu dalīties savā īpašajā dienā ar jums!”

 

Jau iepriekš Mārkla tikusi savas ģimenes apkaunota, nesen arī viņas pusbrālis Tomass Mārkls Juniors (51) bija nācis klajā ar publisku vēstuli princim Karijam, kurā teicis, ka kāzas vajadzētu atcelt, jo, ja tās notiks, tā būšot lielākā Harija pieļautā kļūda un apgalvojis, ka Megana cenšas sevi padarīt par jauno princesi Diānu. Taču, ierodoties Lielbritānijā, lai gan nav saņēmis ielūgumu uz karaliskajām kāzām, Tomass Juniors, šķiet, atkal ir mainījis savu viedokli. Izdevumam „Daily Mirror” viņš teicis: „Mana māsa ir viena no labākajām lietām, kas varēja notikt ar karalisko ģimeni. Viņa būs perfekta mūsdienu princese. Es novēlu Meganai un Harijam laimīgu un veselīgu kopīgo nākotni.” Par savu iepriekš publiskoto vēstuli viņš teicis, ka nav vēlējies sāpināt vai apkaunot savu pusmāsu, bet gan nokaunināt pili par to, ka viņas ģimenei netiek sarūpēta pietiekama aizsardzība, jo līdz ar Meganas iepazīšanos ar princi Hariju, ne tikai viņas, bet arī visas viņas ģimenes dzīve uz mūžu esot pilnībā mainījusies.

No kreisās – Meganas māte, tēvs un pusbrālis.

Šodien notika grandioza karavīru parāde Vindzorā, kur piedalījās arī Harija bijušais pulks un ielās devās kavalērija. Arī Ascot Landau kariete, kurā pēc ceremonijas paredzēts braukt jaunlaulātajiem, tika novietota pie pils.

Mārklas tēvs slimnīcā sarunājies ar izdevuma „TMZ” žurnālistu Šonu Mandelu, kura atklājis, ka Meganai šis ir bijis sāpīgs un emocionāls brīdis, bet meita viņu mīl un viņam ir piedevusi izdarīto saistībā ar paparaci. „Būs vajadzīgs ilgs laiks, lai es atlabtu, bet viss ir kārtībā. Slimnīcā jāpaliek vēl pāris dienu, man nav ļauts apmeklēt svinības vai kādus citus publiskus pasākumus šobrīd.” Tāpat viņš žurnālistam atklājis, ka pēc visa šī skandāla viņš nemaz nav vēlējies ierasties uz meitas kāzām, jo nav vēlējies viņu apkaunot, jo pats jūtas ļoti neērti par notikušo.

Megana ar māti Doriju

Naktī Hītrovas lidostā ar reisu no Losandželosas ieradās arī Meganas māte Dorija Raglanda, kura bija tērpusies pavisam vienkāršā T-kreklā, lina biksēs un uz rokas turēja savu Burberry svētku apģērbu. Līdz piektdienas pēcpusdienai Dorijai paredzēts uzturēties Kensingtonas pilī, kur viņa jau ir tikusies ar Princi Čārlzu un viņa sievu Kamillu, kā arī ar karalieni Elizabeti II un Kembridžas hercogpāri – Keitu un Viljamu. Nakti pirms kāzām viņa pavadīs kopā ar meitu netālu no Vindzoras pils. Pašlaik tiek spriests par to, ka, iespējams, tieši viņa vedīs meitu pie altāra. Ir izteikti arī minējumi, ka, iespējams, šo godu uzņemsies Harija tēvs – princis Čārlzs. Bet to, kā būs patiesībā, mēs redzēsim tikai kāzu dienā.

1 COMMENT

  1. Slimie, slimie, slimie latvieshu websaiti, kas ne iisti iztulkot maak, bet 100% bez jebkaadas kultuuras un zhurnaalisti eetikas. Nevienu vinjsh nav apkaunojis, to tikai juus maakat – apkaunot sevi un latvieshus.
    Cilveeks, vienkaarshs, parasts, ne karaliskas gjimenes paarstaavis, satraucies par esosho situaaciju tik taalu, ka plaanotaas sirds operaacijas ( nedeelju peec kaazaam ) vietaa piedziivoja priekshlaiciigu sirdsleekmi, kam sekoja operaacija. Un tagad, stulbie latvieshu idioti, aizverieties vienreiz, lai juus pashus prirkshlaiciigi sireenas uz elli neparauj

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.