Home Nopietnāk Maligina meitas atklāj, kādēļ atraitne Elīna nākusi klajā ar skumjo paziņojumu

Maligina meitas atklāj, kādēļ atraitne Elīna nākusi klajā ar skumjo paziņojumu

0

“Upuris vai pasūtītāja? Elīna Maligina mēģina pretlikumīgi iejaukties “Olainfarm” darbībā un tīši kavēt mantojuma procesu,” teikts negaidīti mirušā uzņēmēja Valērija Maligina meitu Irinas Maliginas un Nikas Saveļjevas komentārā par pēdējās dienās publiskajā telpā izskanējušo informāciju.

 

Elīnas Maliginas paziņojums par it kā plānoto vienošanās parakstīšanu par mantojuma sadali, ir nepatiess apgalvojums un provokācija.

 

Rodas pamatots jautājums, vai visi šie paziņojumi, celtas prasības ir Elīnas Maliginas vārdi un idejas? Vai tiešām tā ir viņa, kura vienlaicīgi apmelo tēvu, ceļot nepamatotas un apmelojošas prasības, ir gatava no vārdiem atteikties par naudu, bet nesaņemot tūlītēju vēlmju izpildi, ir gatava turpināt savu apšaubāmo un negodprātīgo rīcību?

 

Patiess ir tikai tas, ka sarunas, kas viņai ļautu pretendēt uz daudzu miljonu eiro izmaksu, bija procesā. Šādi vienpusēji un ultimatīvi paziņojumi nav veids, kā panākt vienošanos.

 

Mums ir pamatotas bažas, ka šāda negodprātīga rīcība ir mēģinājums attaisnot tuvākā nākotnē plānotas darbības pret AS “Olainfarm” no Elīnas Maliginas un viņas padomdevēju puses, pretēji uzņēmuma un mantinieku interesēm. Visticamāk šāda rīcība, ir veids kā radīt ieganstu un savlaicīgi attaisnot mēģinājumu pretlikumīgi iejaukties uzņēmuma darbībā.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.